هنروتجربه:داوران چهار بخش رقابتی، آثار ایرانی و خارجی انتخاب شده در بخش مسابقه داستانی، مسابقه مستند، مسابقه پویانمایی و مسابقه معلمان و دانش‌آموزان فیلم‌ساز جشنواره فیلم رشد معرفی شدند.

به گزارش ستاد خبری جشنواره بین‌المللی فیلم‌های علمی، آموزشی و تربیتی رشد، داوران چهار بخش رقابتی، آثار ایرانی و خارجی انتخاب شده در بخش مسابقه داستانی، مسابقه مستند، مسابقه پویانمایی و مسابقه معلمان و دانش‌آموزان فیلم‌ساز معرفی شوند.

داوران بخش مسابقه داستانی شامل ایرج طهماسب، محمدحسین نواب و دراگان میلینکوویچ از صربستان، داوران بخش مسابقه مستند شامل احمدرضا معتمدی، حجت‌الاسلام صدوقی و بکر بلبل از ترکیه، داوران بخش مسابقه پویانمایی نیز شامل محمدرضا کریمی صارمی، عسگر ملکی و کیم جین یو از کره و داوران بخش دانش‌آموزان و فرهنگیان فیلم‌ساز شامل علیرضا خمسه، علی ظاهر از لبنان و ویفا آنجاونکمین از آلمان هستند.

چهل و نهمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های علمی آموزشی و تربیتی رشد عصر جمعه ۲۴ آبان ماه جاری در سالن شماره یک سینما فلسطین افتتاح می‌شود و تا اول آذر همزمان در ده‌ها سالن سینما و مراکز فرهنگی سراسر استان تهران برگزار می‌شود.

برچسب‌ها: