هنروتجربه:بازیگر فیلم «یک کامیون غروب» عنوان کرد که نقشش در این فیلم را دوست داشته و به‌نظرش نقش متفاوتی بوده است.

روشنک گرامی، بازیگر زن «یک کامیون غروب» به خبرگزاری ایرنا گفت:«زمان زیادی از ساخت فیلم گذشته و خیلی درباره آن یادم نیست فقط به یاد دارم فیلم‌نامه خوبی خواندیم، به یزد رفتیم، با لوکیشن‌های زیبایی مواجه شدیم و پلان‌های خوبی گرفتیم ضمن اینکه نقشم در «یک کامیون غروب» را دوست داشتم زیرا به نظرم نقش خیلی متفاوتی بود».

او با اشاره به اکران این فیلم در گروه هنروتجربه عنوان کرد:«هرچند خیلی درباره حواشی و سیاستگذاری هنروتجربه خبری ندارم می‌دانم به وجود آمدن این گروه خوب بود. با وجود این نمی‌دانم چرا فاصله زیادی از زمان ساخت تا اکران «یک کامیون غروب» افتاد. این موضوع همیشه برای ما سوال بود. کاش ما هم می‌دانستیم ولی باز هم جای شکرش باقی است که فیلم اکران شد».

و در ادامه  افزود:«حداقل اتفاقی که برای مخاطب با تماشای «یک کامیون غروب» می افتد این است که پلان‌های بسیار زیبایی می‌بیند، ضمن اینکه سجاد افشاریان فیلم‌نامه درجه یکی برای آن نوشته است ولی باید دید مخاطب چه واکنشی نشان می‌دهد، البته می‌دانم تصاویر زیبایی در لوکیشن‌های خوبی گرفته شده است».

گرامی با بیان این‎که «یک کامیون غروب» می‌تواند یک اتفاق برای سینمای ما باشد، افزود:«هرچند هیچ‌کدام از ما فکر نمی‌کردیم این فیلم در هنروتجربه اکران شود یعنی فکر می‌کردیم اکران عمومی‌تری داشته باشد اما می‌توان المان‌های هنر و تجربی را هم دید و با آن ارتباط برقرار کرد. این فیلم می‌تواند اثری متفاوت و تازه در گروه هنروتجربه باشد و مخاطبان در آن شاهد داستانی درست بر اساس فیلم‌نامه‌ای خوب هستند».