هنروتجربه:غلامرضا آزادی از به تاخیر افتادن بخش انیمیت فیلم انیمیشن «آرش کمانگیر» خبر داد و اظهار امیدواری کرد که شرایط مناسبی ایجاد شود تا این پروژه پیش برود.

غلامرضا آزادی، تهیه‌کننده و کارگردان سینما با اشاره به آخرین وضعیت تازه‌ترین اثر خود یعنی فیلم انیمیشن «آرش کمانگیر» به خبرگزاری مهر گفت:«بخش رئال این پروژه رو به پایان است و بخش انیمیت آن باقی مانده که متاسفانه بنا به دلایلی تولید آن به تاخیر افتاده است».

او با اشاره به اینکه امیدی برای تولید فیلم وجود ندارد، بیان کرد:«متاسفانه سینما در وضعیت بدی قرار دارد و بسیاری از فیلم‌ها به مرحله اکران نمی‌رسند، حال تصور کنید که وضعیت اکران فیلم‌های کودک در چه شرایطی است. امیدوارم شرایط مناسبی ایجاد شود تا بتوانم این پروژه را پیش ببرم».

به گفته این کارگردان، سینما در اختیار یک گروه خاص است که روی اکران فیلم‌ها تاثیر می‌گذارند و تنها فیلم‌هایی به اکران عمومی می‌رسند که از جنس همین ساز و کار باشند.

او با اشاره به اینکه در پروژه «آرش کمانگیر» از بازیگران جوان استفاده کرده است، توضیح داد:«در این پروژه از بازیگران شناخته شده استفاده نکرده‌ایم کمااینکه در فیلم‌هایی که تا امروز ساخته‌ام هم از بازیگران حرفه‌ای و مطرح استفاده نکرده بودم».

کارگردان فیلم «قبیله من» در پایان گفت:«ما بازیگران بسیار خوب و بااستعدادی در تئاتر داریم که هیچ‌گاه به آنها توجه نمی‌شود، در حالی که تعدادی بازیگر محدود با دستمزدهای میلیاردی در سینما فعالیت می‌کنند».