هنروتجربه:آیین دیدار فیلم «طلاقم بده به خاطر گربه‌ها» به کارگردانی محمدعلی سجادی روز جمعه ششم دی با استقبال تماشاگران در خانه هنرمندان برگزار شد.
خانه هنرمندان شامگاه روز جمعه ششم دی‌ماه، میزبان برگزاری آیین دیدار فیلم «طلاقم بده به خاطر گربه‌ها» بود.در این مراسم در کنار محمدعلی سجادی کارگردان و رضا مولایی و مریم همتیان بازیگران فیلم، هنرمندانی و چهره‌هایی چون اسدالله امرایی، سیامک شایقی،نادر مقدس،کیوان مهرگان، بابک احمدپور  و… حضور داشتند.
مهمان‌ها و فیلم‌سازانی که به تماشای افتتاحیه این فیلم آمده بودند، از ساعتی قبل در سالن خانه هنرمندان حضور پیدا کردند تا فیلم «طلاقم بده به خاطر گربه‌ها» را روی پرده سینما ببینند.در ابتدای این برنامه پوستر فیلم با حضور عوامل فیلم، جمعی از هنرمندان و اهالی رسانه امضا شد.
در این مراسم پیش از نمایش فیلم، عوامل فیلم به روی صحنه آمدند. محمدعلی سجادی کارگردان فیلم «طلاقم بده به خاطر گربه‌ها» درباره این فیلم بیان کرد: «ممنونم که در این روزهای آلوده به این مراسم آمدید و امیدوارم فیلم بتواند جواب محبت شما را بدهد. این فیلم سه سال پیش ساخته شد و محصول نگاه و روندی است که من نام آن را سینمای بی‌چیز می‌گذارم. این فیلم مکمل و در کنار مستندها و فیلم‌های تجربی قبلی‌ام چون «احمد محمود همسایه ادبی ما» و… قرار می‌گیرد. در این فیلم شکلی جدید از روایت، تکنیک و موضوع را تجربه کردم که تا پیش از این تجربه نکرده بودم».
او ادامه داد: «تجربه سال‌های قبل در فیلم‌سازی و ژانر معمایی و روان‌شناختی، منتهی به ساخت این فیلم شد. فیلم سخت و دشواری برای عوامل پشت‌صحنه و بازیگران فیلم بود و عمده روایت در یک اتاق می‌گذرد. دو بازیگر اصلی فیلم رضا مولایی و مریم همتیان ۱۵ روز تمرین داشتند و زحمت زیادی کشیدند و فیلم‌برداری شش جلسه به طول انجامید که در نهایت قضاوت درباره فیلم با شما تماشاگران است».