هنروتجربه:تولید دومین فیلم بلند داستانی اصغر یوسفی‌نژاد به سال آینده موکول شد.

اصغر یوسفی‌نژاد که اولین ساخته بلند سینمایی‌اش «ائو/خانه» با تحسین منتقدان و تماشاگران روبه‌رو شد،مدتی است درصدد کارگردانی دومین فیلم بلند خود با نام«عروس خوانده»است.به گفته این فیلم‌ساز اما مقدمات تولید این فیلم فعلا متوقف شده‌است.یوسفی‌نژاد در همین ارتباط به صبا گفت:« به دلیل شرایط فصلی، ساخت فیلم «عروس خوانده» به تعویق افتاد و قرار است این فیلم اواخر بهار و اوایل تابستان سال آینده ساخته شود».

او با اشاره به این‌که مقدمات تولید فیلم متوقف شده است، عنوان کرد: «مکان فیلم «عروس خوانده» ثابت و زمان آن هم به صورت پیوسته است. بخشی از این فیلم به کارهای قبلی من شباهت دارد ولی تمام تلاش خود را هم می کنم تا از خیلی جهات با فیلم‌های قبلی ما متفاوت باشد».

«عروس خوانده» درباره مراسم خاص عقد و عروسی است و فیلم‌نامه آن‌ را خود یوسفی‌نژاد نوشته‌ اما  هنوز تهیه کننده این فیلم به صورت قطعی انتخاب نشده است.

یوسفی‌نژاد با اشاره به این‌که تا حدودی مجوزها و مقدمات کار فراهم شده است، توضیح داد:«رایزنی‌های اولیه انجام و بازیگران هم تا حدودی انتخاب شده‌اند. البته چون ساخت فیلم نیازمند زمان‌بندی خاص است باید سال آینده و نزدیک فصل بهار به صورت قطعی با بازیگران صحبت شود».

این کارگردان درباره کارهای بعدی خود هم گفت:«بعد از ساخت فیلم «عروس خوانده» کار دیگرم را شروع می کنم که فیلم‌نامه آن در مراحل اولیه قرار دارد ولی در حال حاضر پیگیر کارهای «عروس خوانده» هستم تا همزمان با شروع فصل بهار فیلم‌برداری آن آغاز شود».