هنروتجربه:«جواهرهای صیقل‌نخورده» / Uncut Gems یکی از تحسین‌شده‌ترین فیلم‌های مستقل ۲۰۱۹ است که اصلا بعید نیست در جوایز اسکار هم بدرخشد.

احتمالا خیلی از سینمادوستان فراموش کرده باشند که آن‌ها پیش از درخشش با این فیلم پروژه دیگری را در دست داشتند و قرارداد ساختش را امضا کرده بودند: بازسازی کمدی پلیسی «۴۸ ساعت» / ۴۸ Hrs. که از فیلم‌های محبوب دهه ۱۹۸۰ بود با بازی‌های ادی مورفی و نیک نولتی؛ اما طبق گفت‌وگوی جدید این دو برادر با «مووی وب» آن‌ها توضیح داده‌اند که چرا دیگر مشغول کار روی آن فیلم نیستند و این تجربه چطور به آن‌ها آموخت که فعلاً سراغ بازسازی‌ها نروند!

جاش سفدی در بخشی از صحبت‌هایش گفته است: «ما چند فیلم‌نامه اولیه نوشتیم و به استودیو دادیم. بعدش کاملا مشخص شد که ما نمی‌دانیم چطور باید یک بازسازی بسازیم! در واقع فقط بلدیم ایده‌های خودمان را بسازیم… البته از وقت و فکرهایی که روی این پروژه گذاشتیم به ایده‌هایی رسیدیم که در قالب اثری اریژینال از آن‌ها استفاده خواهیم کرد؛ که اتفاقاً درباره‌اش با استودیو صحبت کردیم… در خصوص فیلم‌های بازسازی باید بگویم که یکی از محبوب‌ترین فیلم‌های من از مارتین اسکورسیزی یک بازسازی است: تنگه وحشت. پس این کار شدنی است و هنوز نمی‌دانم چطور باید انجامش بدهم.»

  • پلی‌لیست