هنروتجربه: پوستر فیلم سینمایی «آتابای» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی نیکی کریمی رونمایی شد.

محمدحسین هوشمندی طراحی پوستر فیلم «آتابای» را به عهده داشته و محمد روح‌الامین طراح لوگوی آن است. فیلم سینمایی «آتابای» پنجمین ساخته نیکی کریمی و درامی عاشقانه است که امسال در بخش سودای سیمرغ به رقابت می‌پردازد. نیکی کریمی، تنها فیلم‌ساز زنی است که در سی و‌ هشتمین جشنواره ملی فیلم فجر حضور دارد.

فیلم‌نامه «آتابای» به قلم هادی حجازی‌فر و براساس طرحی از نیکی کریمی نوشته شده‌است و روایت‌گر زندگیآتابایِ ۴۰ ساله است که به همراه پدر و خواهرزاده‌اش در روستای پیرکندی(خوی) زندگی می‌کنند. او سال‌ها پیش، دانشجوی معماری در دانشگاه هنرهای زیبای تهران بوده و یک سال مانده به فارغ‌التحصیلی، به علت مشکلات روحی ناشی از عشق نافرجام به هم دانشگاهی‌اش، ترک تحصیل کرده و به زادگاه خود بازگشته است . در این فیلم هادی حجازی‌فر، سحر دولتشاهی، جواد عزتی، دانیال نوروش، یوسفعلی دریادل، مه‌لقا می‌نوش ایفای نقش می‌کنند.

از دیگر عوامل «آتابای» می‌توان به سامان لطفیان(مدیر فیلم‌برداری)،حسین جمشیدی گوهری(تدوین)، حسین‌ علیزاده(موسیقی)، علیرضا علویان(طراحی و ترکیب صدا)،کامران کیان‌ارثی(مدیر صدابرداری)،اصغر نژادایمانی(طراحی صحنه و لباس)، ایمان امیدواری (طراح چهره‌پردازی)،فرنوش آباء (مشاور رسانه) اشاره کرد.

برچسب‌ها: