هنروتجربه: عوامل فیلم مستند «جایی برای فرشته‌ها نیست»، همه عواید بلیت فروشی این فیلم در جشنواره ملی فیلم فجر را به مردم سیل زده سیستان و بلوچستان اهدا کردند.

دختران تیم‌ اسکیت هاکی ایران که ستاره‌های فیلم «جایی برای فرشته‌ها نیست» به کارگردانی سام کلانتری هستند، در ویدیویی به نمایندگی از عوامل سازنده فیلم اعلام کردند، سهم فروش سازندگان «جایی برای فرشته‌ها نیست» در جشنواره ملی فیلم فجر امسال به مردم سیل زده منطقه بلوچستان تعلق می‌گیرد و از مردم برای تماشای این فیلم در سالن‌های مردمی جشنواره ملی فیلم فجر دعوت کردند.

قهرمانان هاکی ایران، در این ویدیو با اشاره به نقش مهم کمک‌های مردمی در تقویت کمپین #مبارزه_از_من_حمایت_از_تو این موضوع را یادآوری کرده‌اند که همه مردم ایران به خصوص مردم بلوچستان در پیروزی‌های تیم اسکیت‌ هاکی دختران ایران و ساخت مستند «جایی برای فرشته‌ها نیست» سهیم هستند و این کمک ادای دینی بسیار کوچک در پاسخ به‌ محبت‌های مردم ایران است.

فیلم سینمایی «جایی برای فرشته‌ها نیست» به کارگردانی سام کلانتری در اختتامیه سیزدهمین دوره جشنواره بین‌المللی «سینما حقیقت»، جوایز مختلفی از جمله تندیس هنروتجربه و جایزه «بهترین فیلم مستند از نگاه تماشاگران» را دریافت کرد. این فیلم هم‌چنین به بخش مستند جشنواره ملی فیلم فجر راه پیدا کرده‌است.

«جایی برای فرشته‌ها نیست» داستانى از زندگی حرفه‎ای اعضای تیم ملی اسکیت هاکی دختران ایران را به تصویر مى‌کشد. محمد شکیبانیا و محسن‌شاه‌محمد‌میراب تهیه‌کنندگى این اثر را به عهده دارند و این فیلم محصول مشترک موسسه فرهنگی‌هنری تنجرین و مرکز‌گسترش سینمای مستند و تجربی است.