هنروتجربه: دنیل‌ها (دنیل کوان و دنیل شاینِرت) در سال ۲۰۱۶ با اولین فیلم بلندشان «مرد همه کاره» / Swiss Army Man دیده و تحسین شدند ولی تا امروز خبری از آن‌ها نبود.

حالا به لطف برادران روسو (که خودشان از سینمای مستقل آمدند و دو فیلم آخر مجموعه‌های «کاپیتان آمریکا» و «انتقام‌جویان» را برای مارول کارگردانی کردند) دنیل‌ها دوباره قرار است سبک و ذوق متمایزشان را با فیلمی با عنوان جالب توجه «همه چیز همه جا همگی یک‌جا» / Everything Everywhere All At Once ارائه دهند. البته در این راه، به‌جز کمپانی روسوها یعنی «AGBO»، کمپانی مستقل و خوش‌نام «A24»‌ هم در تولید این فیلم (پخش و سرمایه‌گذاری) سهیم خواهد بود.

هنوز جزییات چندانی درباره پیرنگ برملا نشده است و فقط گفته شده یک کمدی علمی‌خیالی است با بازی‌های میشل یوه، استفانی شو، جیمز هونگ، جاناتان کی کوان و جیمی لی کرتیس! بماند که بر اساس دنیای عجیب این دو فیلم‌ساز، اگر پیرنگی هم اعلام شده بود، رسیدن به هر نوع تصویر ذهنی نهایی غیرممکن به نظر می‌رسید. در ضمن، دنیل‌ها در چهار سال اخیر کاملاً بی‌کار نبوده‌اند و مثلاً جداگانه قسمت‌هایی از یکی‌دو سریال را کارگردانی کرده‌اند.

تولید «همه چیز همه جا همگی یک‌جا» از این هفته در لس‌آنجلس آغاز شده ولی هنوز تاریخ نمایش عمومی فیلم مشخص نیست.

  • پلی‌لیست