هنروتجربه: فیلم «پسرکشی» آخرین ساخته محمدهادی کریمی جایگزین «خورشید» به کارگردانی مجید مجیدی شد و در بخش مسابقه جشنواره فجر سی و هشتم نمایش داده می شود.

فیلم سینمایی «پسرکشی» ششمین ساخته محمدهادی کریمی پس از آخرین فیلمش؛ «کمدی انسانی» است. این فیلم، داستانی ‌معمایی از پیچیدگی‌های روابط خانواده‌ای است که به خاطر یک باور غلط دهه‌ها دچار بحران هستند. قصه فیلم در دو دهه چهل و هفتاد می‌گذرد.

فیلم‌برداری فیلم سینمایی «پسرکشی» در شهرهای تهران، کاشان و قزوین انجام شده است. ژاله صامتی، آرمان درویش، بهاره کیان افشار، نسیم ادبی، فرخ نعمتی، گلوریا هاردی، صحرا اسداللهی، زینب قادری و لیلااوتادی، لیلا زارع از جمله بازیگران این فیلم هستند و شهناز نصرتی و سهیل قاصدی به عنوان چهره های جدید بازیگری در این فیلم به سینما معرفی می‌شوند. مدیریت تصویر، صدای همزمان، چهره پردازی، صحنه و ‌تولید برعهده حسن کریمی، عباس رستگارپور، شهرام خلج، حمید بخشی و حمید غفاریان بوده و صادق یاری تهیه کننده این اثر است.

«پسرکشی» در فهرست فیلم‌های رزرو سی‌وهشتمین جشنواره فیلم فجر جای داشت و طبق اعلام روابط عمومی جشنواره فیلم فجر، به دلیل آماده نمایش نشدن فیلم «خورشید» به کارگردانی مجید مجیدی به جمع فیلم‌های سودای سیمرغ راه پیدا کرد. محمدهادی کریمی در توضیحی پیرامون این اتفاق اعلام کرد که قرار است فیلم «پسرکشی» در بخش سودای سیمرغ شرکت کند و این فیلم برای اکران مردمی نیز در سینماها حضور دارد. او اکنون در حال آماده کردن فیلم است و تا عصر دوشنبه (۱۴ بهمن) این فیلم برای اکران در جشنواره فجر آماده می‌شود. کریمی به اکران فیلم «پسرکشی» برای اهالی رسانه در یک سانس مجزا در جشنواره فیلم فجر تاکید کرد.