هنروتجربه- فاطمه رستمی: کوروش آهاری کارگردان «آن شب» با این فیلم به عنوان اولین سینمایی بلندش در بخش «نگاه نو» در سی‌وهشتمین جشنواره فیلم فجر حضور دارد. شهاب حسینی یکی از نقش‌های اصلی فیلم را بازی می‌کند.

آهاری درمورد تجربه حضور در جشنواره فیلم فجر گفت: «با این‌که فیلم‌سازی در سینمای ایران را خیلی نمی‌شناسم، اما فکر می‌کنم مخاطبان بتوانند با «آن شب» ارتباط خوبی قرار کنند. حضور در جشنواره فیلم فجر برایم تجربه جالبی بود و از فضای این فستیوال و همکاری با بازیگرانی مثل شهاب حسینی و همه گروهم بسیار لذت بردم. هرچند مدت زیادی نیست که اینجا هستم، اما به نظرم جشنواره فیلم فجر از استانداردهای خوبی برخوردار است و امیدوارم در آخر جشنواره به نتایج  خوبی برسیم».

او درمورد سینمای هنروتجربه و کارکردی که برای سینماگران مستقل و فیلم اولی داشته است،توضیح داد:«آشنایی من با هنروتجربه از طریق شهاب حسینی صورت گرفت و براساس آنچه او به من توضیح داده است، فکر می‌کنم یکی از بهترین موقعیت‌هایی که برای سینماگران نوپا و مستقل در ایران شکل گرفته همین سینمای هنروتجربه است. هرچند به نظر اکران‌ها و سینماهای محدودی دارد، اما تا امروز فیلم‎‌هایی را نمایش داده و به هنرمندانی کمک کرده که واقعا ارزشمند هستند و قبل از هنروتجربه این نوع آثار جایی برای دیده شدن نداشتند و حالا با وجود این گروه بستر خوبی برای سینماگران تجربه‌گرا فراهم شده‌است. واقعا امیدوارم ما هم درشرایط خوبی در ایران اکران داشته‌باشیم به این دلیل که نظر مخاطبان داخل کشور نسبت به فیلم «آن شب» برای ما مهم است».

او ضمن تاکید به اهمیت اکران فیلمش در آینده در ایران، گفت:«صحبت‌هایی برای اکران درتابستان برای فیلم «آن شب» صورت‌گرفته و طبیعتا هیچ چیز قطعی نیست و ما خیلی دوست داریم این اتفاق بیافتد و به اکران تابستانی فیلم امیدواریم و به نظرم تابستان زمان خوبی برای اکران فیلم ما خواهدبود».