هنروتجربه:وحید صداقت کارگردان مستند «صحنه‌هایی از یک جدایی» در آیین دیدار این فیلم از مخاطبانش خواست اگر این فیلم را دوست دارند آن را تبلیغ و به دیگران معرفی کنند.

آیین دیدار مستند«صحنه‌هایی از یک جدایی» ساخته وحید صداقت شامگاه پنجشنبه ۲۴ بهمن در خانه هنرمندان ایران با حضور جمعی از هنرمندان و دست‌اندرکاران سینما برگزار شد.  در این مراسم که اجرای آن را سحر عصرآزاد برعهده داشت محمدرضا دلپاک، حبیب رضایی، بانیپال شومون، عباس یاری، محمدرضا دلپاک، کیوان مقدم، علی شادمان، بزرگمهر حسین‌پور و… حضور داشتند.

در ابتدای این مراسم و پیش از نمایش این مستند سحرعصرآزاد با اشاره به موفقیت‌های فیلم «صحنه‌هایی از یک جدایی» در جشنواره سینما حقیقت اکران آن در این زمان کوتاه بعد از این جشنواره را اتفاق خوبی دانست. او سپس از عوامل فیلم دعوت کرد به روی صحنه بیایند و با تماشاگران کوتاه صحبت کنند.

محمدرضا دلپاک صدابردار این فیلم نیز در این مراسم با یادی از نصرت کریمی گفت:« جای نصرت کریمی این روزها خالی است. در این فیلم صحنه‌هایی هست که آقای کریمی حضور دارند و از دیدن او لذت می‌برید».

وحید صداقت کارگردان فیلم هم جای فرهادی را در این برنامه خالی دانست و اظهار امیدواری کرد نشستی با حضور ایشان برگزار شود.

صداقت در ادامه درباره فیلم «صحنه‌هایی از یک جدایی» هم عنوان کرد:«:«فارغ از اهمیت این فیلم در سینما با آن رابطه شخصی داشتم و ارتباطی شبیه رابطه نادر با پدرش و پرستار پدرش را در زندگی شخصی تجربه کرده بودم. این تجربه ساخت این فیلم برای من ویژه کرد».

او هم‌چنین از مخاطبان فیلم خواست تا اگر آن‌را دوست داشتند برایش تبلیغ کنند.

«صحنه‌هایی از یک جدایی» مستندی درباره «جدایی نادر از سیمین» فیلم اسکاری سینمای ایران است. این مستند که در آستانه دهمین سال ساخته شدن «جدایی نادر از سیمین» به کارگردانی اصغر فرهادی به نمایش در می‌آید، روایتی از شکل‌گیری ایده و فیلم‌نامه، نحوه انتخاب بازیگران تا پایان فیلم‌برداری و بازتاب‌های جهانی «جدایی نادر از سیمین» است.