هنروتجربه: هرازگاه خبری می‌رسد که سینمادوستان را به یاد طرح جهان سینمایی بزرگ دیگری با عنوان «جهان تاریک» / The Dark Universe می‌اندازد که زمانی قرار بود در هالیوود شکل بگیرد اما پس از ناکامی «مومیایی» در گیشه کنار گذاشته شد.

اما در این شرایط هم برخی فیلم‌هایی که قرار بود تولید شوند هم‌چنان مورد توجه هستند، مثل «عروس فرانکنشتاین» / The Bride of Frankenstein که چند سال پیش قرار بود با حضور آنجلینا جولی، خاویر باردم و بیل کاندن کارگردان، به عنوان بخشی از «جهان تاریک» کمپانی یونیورسال کلید بخورد. حالا با سروصدایی که پیرامون سری جدید فیلم‌های «مرد نامرئی» کمپانی بلوم‌هاوس به پا شده، یونیورسال هم می‌خواهد یک بار دیگر شانس خود را در راه‌اندازی جهان سینمایی‌اش بیازماید و برای این منظور «عروس فرانکنشتاین» را برگزیده است.

ظاهراً یونیورسال اخیرا به سراغ جان کرازینسکی، کارگردان «مکانی آرام»، و ایمی پاسکال، تهیه‌کننده فرنچایز «اسپایدرمن»، رفته است تا به ساخت این فیلم ترسناک جدید کمک کنند. البته در گزارش «ورایتی» آمده است که پاسکال هم با سام ریمی درباره این پروژه صحبت کرده که البته درگیر پروژه «دکتر استرنج در جهان‌های چندگانه جنون» / Doctor Strange in the Multiverse of Madness است.

همه خبرها گویای حیات زودهنگام «عروس فرانکنشتاین» بر پرده نقره‌ای است ولی هنوز جزییات بیش‌تری اعلام نشده است.

  • پلی‌لیست