هنروتجربه:بهزاد نعلبندی،کارگردان فیلم «پرو» از عوامل فیلمش که بی‌هیچ چشمداشتی با او  همراه شدند، قدردانی کرد.

آیین دیدار فیلم «پرو» به کارگردانی بهزاد نعلبندی شامگاه شنبه ۲۶ بهمن ماه در موزه سینما با حضور هنرمندان و سینمادوستان برگزار شد. رخشان بنی‌اعتماد،پیروز کلانتری،محمدرضا دلپاک،سعید رشتیان،زینب تبریزی،اسماعیل عفیفه،رضا جودی،علیرضا حسینی،آوا شریفی،خیام وقار کاشانی و  آرش مجیدی از مهمانان این مراسم بودند.

بهزاد نعلبندی، کارگردان این فیلم پس از آیین امضای پوستر فیلم، در صحبت‌های کوتاه خود پیش از نمایش فیلم ضمن خوشامدگویی به تماشاگران اظهار کرد:« از اینکه این جا هستید بسیار خوشحال هستم و امیدوارم که از دیدن فیلم لذت ببرید».


او اضافه کرد: «ازتمام عوامل فیلم«پرو» تشکر می‌کنم که بی هیچ چشمداشتی در این فیلم حضور داشتند. همچنین از آقای کوهیان عزیز، تهیه‌کننده فیلم هم سپاسگزارم و می‌خواهم نمایش امشب را از طرف همه عوامل فیلم به خانم بنی‌اعتماد که امشب اینجا حضور دارند، تقدیم کنم».

فیلم «پرو» داستان یک روز از زندگی سه شخصیت است که در نقاط مختلف تهران زندگی می‌کنند. آن‌ها برای تهیه‌ لباسی برای عروسی از خانه خارج می‌شوند ولی بدون آنکه بدانند بر زندگی هم تاثیر می‌گذارند و موجبات تغییر مسیر زندگی یکدیگر را فراهم می‌کنند.