هنروتجربه- مرسده محمدی: پردیس سینمایی سیتی سنتر اصفهان غروب چهارشنبه در آخرین روز بهمن ماه، میزبان آیین دیدار فیلم «وقتی پروانه شدم» به کارگردانی آرش زارع بود.

این مراسم با استقبال بسیار خوب علاقه‌مندان سینمای هنروتجربه در اصفهان روبه‌رو شد. سیروس الوند،آرش زارع، میترا حجار، مهرداد جعفریان و تعدادی از عوامل فیلم از حاضرین این برنامه بودند.

اجرای این مراسم را سیدمهدی سجادزاده بر عهده داشت. او در ابتدا طی مرور آثار اکران شده کارگردان‌های اصفهانی در گروه هنروتجربه عنوان کرد:«وقتی پروانه شدم دهمین فیلم از کارگردان‌های اهل اصفهان است که در هنروتجربه اکران می‌شود». او سپس از سیروس الوند دعوت کرد تا برای حاضرین صحبت کند.

سیروس الوند با اشاره به خوشحالی‌اش از پر شدن سالن برای اکران یک فیلم از گروه هنروتجربه، عنوان کرد:« ایران فقط تهران نیست، شهر اصفهان دارای ظرفیت بالای سینمایی است».

در ادامه میترا حجار هم ضمن ابراز خوشحالی از جمعیتی که برای اکران این فیلم آمده بودند، گفت:«در تمام آیین‌های رونمایی که شرکت کرده‌ام یا اکران فیلم‌هایم که در گروه هنروتجربه بوده‌است، تا به حال سالنی به این پرجمعیتی ندیده‌ام».

مهرداد جعفریان تهیه‌کننده فیلم «وقتی پروانه شدم» از حضور تماشاگران هنروتجربه برای تماشای این فیلم تشکر کرد و سپس آرش زارع کارگردان فیلم با تشکر از عوامل فیلمش از علیرضا هوشیار بازیگر نوجوان فیلم دعوت کرد تا به روی صحنه بیاید.

علیرضا هوشیار از اعتمادی که کارگردان و تهیه کننده فیلم به او کردند، تشکر کرد و افزود:«از این‌که توانستم کنار بازیگران خوبی چون خانم حجار بازی کنم، خوشحالم».

در ادامه این مراسم مسعود صرامی مالک مجموعه سیتی‌سنتر هم به روی صحنه آمد و ضمن ابراز خوشنودی عنوان کرد:«یک روز به خودم قول دادم سینمایی برای اصفهان درست کنم که درخور شأن شهر اصفهان باشد تا دیگر به ما نگویند شهرستانی، این مجموعه سینماها امروز افتتاح شده و خوشحالم که مورد بهره‌برداری از طرف مردم اصفهان قرار گرفته است».

در این بخش از مراسم، دکتر خدابخش به جمع میهمانان اضافه شد و در مراسم تقدیر و تشکری که از طرف تهیه‌کننده فیلم «وقتی پروانه شدم» برای سیروس الوند، میترا حجار و علیرضا هوشیار ترتیب داده شده‌بود، شرکت کرد.

در پایان این مراسم مهمانان پوستر فیلم« وقتی پروانه شدم» را امضا کردند و پس از گرفتن عکس یادگاری، فیلم به نمایش درآمد.