هنروتجربه: مارتین مک دونا دوباره با شرکت سرچلایت پیکچرز برای ساخت فیلم جدیدش همکاری می‌‌کند.

مک‌دونا در فیلم جدیدش به جز کارگردانی، نوشتن فیلم‌نامه این اثر را هم برعهده دارد. اتفاقات فیلم در یک جزیره دور افتاده در جمهوری ایرلند روی می‌دهد و داستان دو دوست چندین و چند ساله را دنبال می‌کند. در ادامه یکی از این دو دوست به‌طور ناگهانی به دوستی‌شان خاتمه می‌دهد که عواقب نگران کننده‌ای برای هر دو به همراه دارد.

شرکت Film4 وظیفه تامین مالی و سرچلایت پیکچرز وظیفه نمایش و اکران فیلم جدید مک‌دونا را بر عهده دارند. مراحل فیلم‌برداری فیلم  قرار است از تابستان سال ۲۰۲۰ انجام شود، اما زمانی برای اکران فیلم اعلام نشده است.  فیلم «سه بیلبورد بیرون ابینگ، میزوری» مک دونا پیش از این، نامزد دریافت هفت جایزه اسکار از جمله بهترین فیلم سال شده بود و در نهایت فرانسیس مک‌دورمند برای بهترین بازیگر نقش اول زن و سام راکول برای بهترین بازیگر نقش مکمل مرد موفق به دریافت جایزه اسکار شدند. مک‌دونا نیز تاکنون نامزد دریافت هفت جایزه اسکار شده‌است.

مک‌دونا در ۲۷ سالگی، توانست پس از شکسپیر دومین هنرمندی باشد که همزمان چهار نمایشنامه‌اش در سالن‌های تئاتر لندن روی صحنه رفته‌است. مضمون بیشتر نمایشنامه ها و فیلم‌های مک دونا، درباره مسائل اجتماعی مثل فقر، قتل، کودک آزاری، خشونت، تجاوز جنسی، خودکشی و… است.

ورایتی

برچسب‌ها: