هنروتجربه: کلر دنی و رابرت پتینسن در زمان تبلیغات درام فضایی «حیات والا» / High Life که اولین همکاری‌شان بود، آشکارا از تمایل‌شان به همکاری بعدی می‌گفتند.

حالا خبر رسیده است که این زوج فیلم‌ساز و بازیگر در فیلم بلندی با عنوان «ستارگان در نیمروز» / The Stars at Noon که می‌شود «ستارگان در اوج» هم ترجمه‌اش کرد، دوباره همکار خواهند بود. به گزارش «ددلاین» کمپانی مستقل و فعال A24 حقوق پخش فیلم در آمریکای شمالی را پیش از عرضه‌اش در بازار فیلم اروپا در این هفته (که در برلین و حاشیه جشنواره برلین برپا می‌شود) خریده است.

مارگارت کوالی بازیگر نامزد جایزه امی برای سریال تحسین‌شده «فاسی/ وِردِن» که نقشی را هم در «روزی روزگاری در هالیوود» بازی کرد، نقش مقابل پتینسن را در این فیلم بازی خواهد کرد. فیلم‌نامه هم بر اساس رمان سال ۱۹۸۶ دنیس جانسن در حال نگارش است. داستان فیلم در انقلاب ۱۹۸۴ نیکاراگوئه می‌گذرد و پتینسن نقش یک تاجر انگلیسی مرموز را بازی می‌کند که با یک ژورنالیست آمریکایی (کوالی) – که انقلاب را گزارش می‌کند – دیدار می‌کند. آن‌ها به‌سرعت دلبسته هم می‌شوند ولی «هزارتویی خطرناک از دروغ‌ها و دسیسه‌ها» آن‌ها را مجبور به فرار از این کشور می‌کند.

  • ایندی‌وایر