هنروتجربه: فیلم‌برداری جدیدترین اثر جرج کلونی که اقتباسی است از یک رمان علمی تخیلی به پایان رسید.

جورج کلونی فیلم‌برداری فیلم جدیدش را که اقتباسی از رمان «صبح بخیر، نیمه شب» است به پایان برد. این خبر را توییتر رسانه آنلاین نتفلیکس اعلام کرد.

این داستان علمی تخیلی از کتاب لی‌لی بروکس-دالتون که سال ۲۰۱۷ نوشته شده و درباره یک دانشمند تنها در قطب جنوب است، اقتباس شده است. نقش این دانشمند را خود کلونی ایفا کرده و فلیسیتی جونز در نقش سالی دانشمند دیگری ظاهر شده که شخصیت کلونی با اوهم‌عقیده نیست.

دیوید اویلو، کیل چندلر، دمیان بیچیر و تیفانی بون دیگر بازیگران این فیلم هستند. نتفلیکس قرار است «آسمان نیمه شب» را اواخر سال ۲۰۲۰ در دسترس عموم بگذارد.فیلم‌نامه این فیلم توسط مارک ال اسمیت از نویسندگان فیلم‌نامه «بازگشته از گور» نوشته شده است. این فیلم بازگشت کلونی به صندلی کارگردانی بعد از فیلم «سابربیکن» در سال ۲۰۱۷ است.

جورج کلونی با کار در تلویزیون توانست راه خود را در رشته بازیگری باز کند و اولین نقش خود را در سریال تلویزیونی «اتاق اورژانس» که ازبرنامه‌های پربیننده تلویزیون آمریکا بود اجراکرد و مورد توجه همگان قرار گرفت. در سال‌های بعدی بازی او در فیلم‌های «یک روز خوب با خارج از دید» در کنار جنیفر لوپز در سال ۱۹۹۸، «از طلوع تا غروب»، «ای برادر کجایی و طوفان کامل» او را به بالاترین درجات موفقیت و شهرت رساند.

کلونی در سال ۲۰۰۶ با فیلم «سیریانا» برنده جایزه اسکار بهترین بازیگر مرد شد و با فیلم «شب بخیر و موفق باشید» نامزد جایزه اسکار بهترین کارگردانی بود. جورج کلونی تاکنون دو جایزه اسکار یکی برای بازیگر مکمل فیلم «سوری» و دیگری تهیه کنندگی فیلم «آرگو» دریافت کرده است.

منبع:ایندی وایر