هنروتجربه: مراسم تشییع پیکر مرحوم ملکه رنجبر بازیگر سینما و تئاتر و تلویزیون صبح امروز جمعه ۹ اسفند در حالی در بهشت زهرا برگزار شد که هزینه‌های مراسم یادبود صرف امور خیریه می‌شود.

عباس عظیمی، مدیرعامل انجمن هنرمندان پیشکسوت با اشاره به این‌که مراسم تشییع و تدفین مرحوم ملکه رنجبر صبح امروز جمعه ۹ اسفند در بهشت زهرا برگزار شده است به ایلنا گفت: «به درخواست خانواده و با توجه به ویروس کرونا و برای حفظ و سلامتی شهروندان مراسم تشییع ملکه رنجبر امروز بدون تشریفات خاصی و در قطعه هنرمندان در بهشت زهرا برگزار شد.در این مراسم بهلولی یکی از دوستان ملکه رنجبر و پسرش و همچنین خود من چند کلمه‌ای درباره این بازیگر صحبت کردیم».

عظیمی افزود: «در این مراسم تاکید کردم که ملکه رنجبر علاوه بر هنرمند بودن انسانی مهربان بود که در اموروخیریه و بخصوص کمک به آسایشگاه کهریزک و همچنین بحث آزادی زندانیان نقش زیادی داشت و امروز نیز که به خاطر ویروس کرونا مراسمی برای ایشان برگزار نکردیم هزینه‌های مراسم یادبود سومین روز و هفتمین روز درگذشت صرف امور خیریه می‌شود و پس از آن که اوضاع آرام شد قطعا مراسم بزرگداشتی برای او خواهیم گرفت».

ملکه رنجبر بازیگر فقید سینما، تئاتر و تلویزیون روز گذشته پنج شنبه هشتم اسفند به دلیل مشکلات ناشی از بیماری گوارشی درگذشت.

برچسب‌ها: