هنر و تجربه: کتاب خاطرات جدید وودی آلن با عنوان «درباره هیچی» / Apropos of Nothing از هفتم آوریل (نوزدهم فروردین) روانه بازار کتاب می‌شود.

به گزارش «ددلاین» این کتاب روایتی کامل و مفصل از زندگی آلن، هم شخصی و هم حرفه‌ای، را در بر می‌گیرد و به توصیف و تشریح فعالیت‌های او در عرصه فیلم‌سازی، تئاتر، تلویزیون، باشگاه‌های شبانه و آثار ادبی می‌پردازد. آلن در این کتاب درباره روابط خانوادگی، رفاقت‌ها و زندگی‌ شخصی‌اش نوشته است. «درباره هیچی» بجز نسخه چاپی، در قالب‌های الکترونیکی و صوتی هم منتشر خواهد شد.

طبق اعلام ناشر کتاب، «گرند سنترال پابلیشینگ»، هم‌زمان با ایالات متحده، این کتاب خاطرات در کشورهای کانادا، فرانسه، آلمان، ایتالیا و اسپانیا هم عرضه می‌شود و در نوبت بعد در سایر کشورهای جهان منتشر خواهد شد. ناشر گفته که یک سال پیش حقوق انتشار کتاب را به دست آورد و فعلاً حاضر نیست جزییات بیش‌تری را درباره آن رسانه‌ای کند. پس این سؤال‌ها فعلاً باقی می‌ماند که آیا آلن به اتهام تعدی به دخترخوانده‌اش در سال ۱۹۹۲ هم پرداخته است؟ همان طور که می‌دانید آلن این اتهام‌ها را رد کرد و پس از دو سری تحقیق، به هیچ جرمی محکوم نشد.

«درباره هیچی» یکی از چند کتاب وودی آلن است که پیش از این شامل کتاب‌های کمدی «تلافی کردن» / Getting Even و «عوارض جانبی» / Side Effects می‌شود.

  • ایندی‌وایر