هنروتجربه: کریگ مازن پس از آغاز فعالیت‌هایش به عنوان نویسنده و نگارش فیلم‌نامه دنباله‌هایی بر «فیلم ترسناک» / Scary Movie و «خماری صبحگاهی» / Hangover با خلق سریال کوتاه «چرنوبیل» به اوج موفقیت رسید.

حالا مازن می‌خواهد در همکاری بعدی‌اش با «اچ‌بی‌او» سریال دیگری را بر اساس یک بازی ویدئویی مشهور و محبوب با عنوان «آخرین بازماندگان ما» / The Last of Us – که در سال ۲۰۱۳ عرضه شد – بسازد. به گزارش «هالیوود ریپورتر» مازن یکی از نویسندگان و تهیه‌کننده مجموعه خواهد بود. این بازی بر خلاف اغلب نمونه‌های مشابه، به جای تأکید بر اکشن و کشتار، دارای داستانی احساسی است درباره یک مرد و دختری نوجوان که در آمریکای پساآخرالزمانی سرگردان شده‌اند.

اما خبر خوب این است که «اچ‌بی‌او» از نیل دراک‌مان، ذهن خلاق و آفریننده بازی ویدئویی، برای همکاری در نگارش فیلم‌نامه دعوت کرده است که درباره همکاری با مازن عنوان می کند: «از همان نخستین باری که با کریگ صحبت کردم به‌شدت تحت تأثیر رویکردش به روایت و داستان‌گویی قرار گرفتم و به‌خوبی عشق و درک عمیقش از بازی را دریافتم.» مازن هم درباره دراک‌مان می‌گوید: «نیل بی‌شک بهترین داستان‌گویی است که در رسانه بازی ویدئویی کار می‌کند و «آخرین بازماندگان ما» شاهکار اوست.»

  • پلی‌لیست