هنروتجربه: اچ‌بی‌او سریال ۸ قسمتی درباره کسب وکار مارک والبرگ، بازیگر پردرآمد هالیوود با تهیه کنندگی و بازیگری این ستاره را سفارش داده است.

یک سریال ۸ قسمتی از سوی اچ‌بی‌او سفارش داده شده که درباره مارک والبرگ است. در این سریال والبرگ در مرکز توجه است در حالی که هم برنامه‌های بازیگری‌اش را ادامه می دهد و هم امپراتوری کسب و کارش را رشد می‌دهد. والبرگ هم بازیگر و هم تهیه کننده این سریال است.

در هر اپیزود این مستند علاوه بر معرفی بخش‌های متنوع مربوط به تجارت والبرگ، کارآفرینان و نوآوران متعددی را که با والبرگ در ارتباط قرار می‌گیرند تا تاییدیه او را به دست آوردند و این فرصت را به دست آورند که در فرصت‌های جدید قرار بگیرند نیز بررسی می‌شوند.

جنیفر اوکانل معاون اجرایی برنامه‌های اچ‌بی‌او هدف از ساخت این سریال را زیرذره بین گذاشتن زندگی یک ستاره متفاوت دانسته است که تماشاگر از شکست و پیروزی او راهی برای موفقیت را پیدا می‌کند. این خبر کمتر از یک هفته پس از آن منتشر شده که خبر فیلم جدید والبرگ که یک اکشن کمدی با عنوان «اسپنسر محرمانه» در نتفلیکس است، منتشر شد. تولید این برنامه از دسامبر ۲۰۱۹ شروع شده است.

مارک والبرگ بازیگر و تهیه‌کننده مشهور آمریکایی است که ابتدا کار خود را با نوازندگی رپ آغاز کرد و به شهرت رسید. فیلم «ترس» نخستین فیلمی بود که مارک والبرگ در آن به عنوان نقش اصلی حضور پیدا کرد و نقش پسری بی‌رحم و شرور را ایفا کرد که بسیار شبیه دوران جوانی خودش بود. از فیلم های پر فروش و موفق مارک می توان به فیلم «تد» اشاره کرد که محبوبیت زیادی بین مردم به دست آورد و موفق شد رکورد پرفروش ترین فیلم با رده بندی سنی R را بزند.

فوربز شرکت رسانه ای آمریکایی، در سال ۲۰۱۷ مارک والبرگ را با درآمد ۶۸ میلیون دلار به عنوان پردرآمدترین بازیگر تاریخ معرفی کرد.

ورایتی

برچسب‌ها: