هنروتجربه: پیمان حقانی نویسنده و کارگردان قصد دارد یک فیلم سینمایی در ژانر اجتماعی و خانوادگی و مستندی درباره کرونا بسازد. او می‌گوید، قرنطینه فرصتی شده است که به کارهای عقب افتاده رسیدگی کند.

پیمان حقانی نویسنده و کارگردان درباره مشغولیت این‌روزهای خود به صبا، گفت: «از زمانی که در قرنطینه هستیم مشغول نوشتن فیلم‌نامه هستم که فکر می کنم بهترین کار است».

او با اشاره به اینکه تصمیم دارد مستندی درباره بیماری کرونا بسازد، افزود: «از زمانی که با مشکل کرونا به شکل جدی‌تر آشنا شدم تصمیم گرفتم پس از اینکه این بیماری را شکست دادیم مستندی درباره این بیماری بسازم».

این کارگردان سینما درباره دیگر برنامه‌هایش توضیح داد: «هم‌چنین پس از پایان این مشکل، فیلم‌برداری یک فیلم سینمایی را شروع می‌کنم که یک فیلم اجتماعی و خانوادگی است. فیلم‌نامه نوشته شده است و بعد از توافق با سرمایه‌گذار کار را شروع می‌کنیم. هنوز اسمی برای فیلم انتخاب نشده است و در مراحل اولیه قرار دارد که به محض قطعی شدن اطلاع‌رسانی می شود».

کارگردان «۳۱۶» در پایان گفت: «امیدوارم هر چه سریع تر تمام مردم دنیا بتوانند این مشکل را پشت سر بگذارند و این بیماری را شکست دهیم».

برچسب‌ها: