هنر و تجربه: کم‌تر از یک ماه پیش بود که جشنواره «جنوب از جنوب غربی» / SXSW تعطیل شد و آمریکا بالأخره تأثیر حقیقی شیوع گسترده کووید نوزده را فهمید.

حالا جشنواره فیلم ترایبکا ۲۰۲۰ که در آن زمان تأخیر در برگزاریش را اعلام کرده بود، تصمیم گرفته بخش‌هایی از این رویداد سالانه را به صورت آنلاین برگزار کند و مثل جشنواره «جنوب از جنوب غربی» جوایزش را محدود کند. بنابراین بعضی از برنامه‌های این دوره به صورت آنلاین و رایگان برای عموم عرضه می‌شوند و هیأت داوران هم می‌توانند از راه دور آثار بخش مسابقه را ببینند و داوری کنند.

هیأت داوران این دوره از جشنواره ترایبکا شامل دنی بویل، آپارنا نانچرلا، رجینا هال، لوکاس هِجِز، یانس فورد، پاملا آدلن، مارتی ناکسن، آسیا کِیت دیلن و شیلا نِوینس می‌َشود. جین رُزنتال مدیرعامل و یکی از بنیان‌گذاران جشنواره ترایبکا در بخشی از بیانیه‌اش گفته است: «با این‌که نمی‌توانیم دور هم جمع بشویم و بازوهای‌مان را در هم قفل کنیم و بخندیم و گریه کنیم، مهم است که از نظر اجتماعی و روحی با هم در ارتباط باشیم و آن را حفظ کنیم…»

اطلاعات بیش‌تر در خصوص برنامه‌ریزی دقیق این دوره و چگونگی و شرایط نمایش و دیدن فیلم‌ها در سایت جشنواره ترایبکا موجود است.

  • پلی‌لیست