هنر و تجربه: آرش محمودی که قبلا با فیلم کوتاه «پرده توری» با هنروتجربه همکاری داشت، فیلمنامه جدیدی در دست تولید دارد.

آرش محمودی در گفت‌وگو با خبرگزاری صبا درمورد فیلم جدید خود به نام «دوجداره» گفت: «قبل از شیوع بیماری کرونا قرار بود پیش تولید یک فیلم کوتاه را شروع کنیم که صحبت‌های اولیه شده بود، ولی مجبور شدیم فعلا کار را به تعویق بیندازیم».

او با اشاره به اینکه اسم فیلم «دو جداره» است، تاکید کرد: «این فیلم ۱۵ دقیقه است و به فضای فیلم‌های قبلی مانند «پرده توری» که در هنروتجربه اکران شده بود، نزدیک است».

این کارگردان جوان افزود: «قرار است این فیلم در تهران فیلمبرداری شود و حتی لوکیشن‌ها را هم انتخاب کردیم و تهیه‌کنندگی به عهده امیرشهاب رضویان است. قراردادها بسته شده است و در حال تمرین بودیم که برای سلامتی عوامل، کارها را کنسل کردیم».

محمودی با اشاره به اینکه نویسنده «دو جداره» پویا سعیدی است، خاطرنشان کرد: «این اولین همکاری من با پویا سعیدی است و مطمئن هستم کار موفقی می‌شود. این فیلم دو بازیگر اصلی و یک بازیگر فرعی دارد که هنوز قطعی نشده‌اند».

این کارگردان در پایان گفت: «موضوع این فیلم درباره کسانی است که در دنیای مدرن با هم ازدواج می‌کنند، ولی شناخت کافی نسبت به هم ندارند. فیلم «دو جداره» دیالوگ محور است و نسبت به کارهای قبلی ام ریتم تندتری دارد و با توجه به متنی که در حال بازنویسی آن هستیم، فکر می‌کنم فیلم خوبی ساخته شود».