هنروتجربه: نامزدهای بیست‌وچهارمین جوایز سالانه وبی اعلام شد و قرار است برگزیدگان  این جایزه  روز نوزدهم ماه می از طریق اینترنت اعلام شوند.

جوایز امسال آکادمی بین‌المللی هنر و علوم دیجیتال که به خاطر وضعیت به وجود آمده «وبی از خانه» نام گرفت، به تجلیل از بهترین آثار اینترنتی و همچنین افراد و سازمان‌های متمایزی می‌پردازد که بهترین ویدیوها را در بستر اینترنت منتشر کرده‌اند. مراسم امسال اهدای این جوایز در نیویورک لغو شد و قرار است این مراسم روز نوزدهم ماه می از طریق اینترنت برگزار شود.

لئونادو دی‌کاپریو در بخش بهترین ویدیو متنوع نامزد شده است. او این نامزدی را به خاطر ویدیویی کسب کرد که برای ونیتی‌فر درست کرد و در آن با جزییات درباره شخصیتش در فیلم «روزی روزگاری در هالیوود» کوئنتین تارانتینو صحبت کرد. این کلیپ ۳.۳ میلیون بازدید و ۷۷ هزار لایک در یوتیوب دارد. در بخش بهترین ویدیو وایرال بیلی آیلیش نامزد دریافت جایزه شده است.

تام هنکس در بخش رسانه‌های اجتماعی هنری و سرگرمی نامزد دریافت جایزه شده است. او این نامزدی را به خاطر محتوایی که تحت هشتگ «توییت‌های خوب با تام هنکس» خلق کرده کسب کرده است. از دیگر چهره‌های شناخته‌شده که امسال نامزد دریافت جایزه شده‌اند می‌توان از الن دجنرس، ترور نوآ، جنیفر گارنر، جیمی فالون، آریانا گرانده، ادریس البا، استیون کولبر، لبران جیمز، سلین دیون و کریس اوانز نام برد.

وبی یک جایزه‌ بین المللی است که هر سال به بهترین آثار منتشر شده بر بستر اینترنت تعلق می گیرد. با توجه به گستردگی حیطه اینترنت و بستر وب، جایزه وبی در هفت بخش اصلی (و تعداد زیادی زیرمجموعه) به برگزیدگان اهدا می شود. این بخش ها به طور کلی شامل: وب‌سایت ، تبلیغات، رسانه و روابط‌عمومی، فیلم و ویدیو، اپلیکیشن‌های موبایلی، بازی ، پادکست و صوت دیجیتالی می شود.