هنروتجربه: سعید سعدی تهیه‌کننده فیلم«تومان» به کارگردانی مرتضی فرشباف از احتمال عرضه اینترنتی این فیلم خبر داد.

سعید سعدی تهیه‌کننده فیلم سینمایی «تومان» در گفت‌و‌گو با صبا درباره اکران این فیلم در سال ۹۹ گفت: «مصمم هستیم «تومان»را در سال ۹۹ چه به صورت آنلاین و چه نمایش بر پرده‌های سینما اکران کنیم و در حال حاضر هم به دنبال پروانه نمایش این فیلم هستیم».

او افزود: «به اکران آنلاین هم فکر کرده‌ایم و در هر صورت تلاش‌مان را می‌کنیم تا «تومان» امسال اکران شود».

سعدی در پاسخ به این پرسش که از نظر او مخاطبان فیلم «تومان» در اکران سالن‌های سینما با فیلم بهتر همراه می‌شوند یا در اکران آنلاین، توضیح داد: «نمایش در سالن‌های سینمایی و آنلاین شرایط خاص خودشان را دارند اما برای این که فیلم بهتر دیده شود، هر روشی که ما را سریع‌تر به نتیجه برساند انجام می‌دهیم».

اوادامه داد: «فکر می‌کنم بهترین زمان برای اکران «تومان»، زمانی است که دانشگاه‌ها باز باشند به دلیل این که تعداد مخاطب بیشتری فیلم را تماشا می‌کنند».

تهیه‌کننده فیلم «تومان» درباره تاثیر بحران کرونا بر فعالیت‌هایش بیان کرد: «تمام کارهای نیمه تمام را تا پایان سال ۹۸ به اتمام رساندیم و کارهایمان با قرنطینه همزمان نشد».

فیلم‌نامه «تومان» را مرتضی فرشباف نوشته و آن را کارگردانی کرده است. از بازیگران این فیلم می‌توان به میرسعید مولویان، مجتبی پیرزاده، پردیس احمدیه، ایمان صیاد برهانی و حامد نجابت اشاره کرد.