هنر و تجربه: پیمان ناجی از  نویسنده های فیلم نامه فیلم «چهارشنبه» که درهنر و تجربه اکران شد از ساخت دو فیلم نیمه بلند و یک فیلم داستانی بلند به کارگردانی خودش خبر داد.

پیمان ناجی فیلمنامه‌نویس در گفت‌وگو با صبا درباره کارهای اخیر خود گفت: «یک فیلم نیمه بلند به نام «جناب وودی آلن انتقام می‌گیرد» ساخته‌ام که اکنون در مرحله تدوین است. این فیلم در ژانر کمدی- فانتزی ساخته شده و موضوع آن مرگ است».

به گفته او، این فیلم را در جشنواره‌های خارجی شرکت خواهد داد.

ناجی افزود: «تصمیم دارم در تابستان فیلم نیمه بلند دیگری را درباره ویروس کرونا بسازم که فعلا نام آن را «در قرنطینه» گذاشته‌ام».

یکی از نویسندگان فیلم نامه «چهارشنبه» توضیح داد: «فیلم «در قرنطینه» قرار است به صورت تک لوکیشن ساخته شود و داستان دو برادری را نقل می‌کند که در دوران کرونا در قرنطینه هستند و تحت شرایطی مجبور می‌شوند غریبه‌ای را بین خودشان راه دهند و همین موضوع باعث تزلزل روابط این دو برادر می‌شود».

ناجی در پایان از ساخت فیلم بلند داستانی خود خبر داد و بیان کرد: «این روزها فیلمنامه ‌بلندی را که فضای آن چند داستانی و مینیمالیستی است با بهنام سلطانی می‌نویسیم که کارگردانی آن را خودم بر عهده دارم و قصد دارم اواخر امسال یا اوایل سال آینده آن را کلید بزنم».