هنروتجربه: تلاش رویدادهای سینمایی کوچک‌ و بزرگ برای برگزاری، ظاهرا نتیجه نمی‌دهد و‌ شیوع کرونا بیشتر جشنواره‌ها را لغو‌کرد یا به تعویق‌انداخت. در این بین آکادمی اسکار هم از احتمال تعویق دوماهه این رویداد سینمایی بزرگ خبر داد.

اعضای هیات مدیره اسکار در جلسه‌ای قرار است احتمال تغییر زمان برگزاری مراسم را بررسی ‌کنند.طبق گزارش‌های قبلی تاریخ برگزاری نود و سومین مراسم اسکار برای بیست‌وهشتم فوریه تعیین شده بود، اما پاندمی کروناویروس برنامه های زیادی را تغییر داد و بر هالیود هم تاثیر گذاشت و باعث بسته شدن سالن‌های سینما در سراسر آمریکا و به هم خوردن برنامه تهیه فیلم‌ها شده است.

هالیوود ریپورتر می‌گوید از منابع آگاه مطلع شده که ۵۴ عضو هیات مدیره آکادمی اسکار می‌خواهند تاریخ برگزاری مراسم اسکار سال آینده را تا سقف هشت هفته به تعویق بیندازند و همچنین بازه صلاحیت شرکت فیلم‌ها در اسکار را فراتر از روز سی‌ویکم دسامبر ۲۰۲۰ ببرند.احتمالا اعضای هیات مدیره چه به صورت حضوری و چه در جلسه مجازی نمی‌خواهند فرمت مراسم را تعیین کنند، چون حس می‌کنند هنوز باید زمان بیشتری بگذرد تا ببینند پاندمی چطور پیش می‌رود تا تصمیم خود را بگیرند.

 

برچسب‌ها: