هنروتجربه:اکران فیلم‌های «هنروتجربه» از سوم تیرماه در تهران و شهرستان‌ها آغاز می‌شود.

به گزارش روابط عمومی موسسه هنروتجربه، در حالی که قرار بود اکران فیلم‌های «هنروتجربه» از امروز اول تیرماه آغاز شود ولی به دلیل برخی مسایل که در بازگشایی سالن‌های سینما پیش آمد این اکران به به روز سه‌شنبه سوم تیرماه موکول شد.

بر این اساس از روز سه‌شنبه سوم تیرماه فیلم سینمایی «یلدا» به کارگردانی مسعود بخشی و تهیه کنندگی علی مصفا و مستند «صحنه‌هایی از یک جدایی» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی وحید صداقت در سینماهای هنروتجربه اکران می‌شوند.

هم‌چنین از چهارشنبه چهارم تیرماه مستند «جایی برای فرشته‌ها نیست» به کارگردانی سام کلانتری و تهیه کنندگی حامد شکیبانیا و محسن شاه‌محمد میراب در هنروتجربه به نمایش در می‌آید.

آغاز اکران «هنروتجربه» با سینماهای فرهنگ، خانه هنرمندان ایران، موزه سینما، کورش و چارسو در تهران و سینماهای هویزه مشهد، سیتی سنتر اصفهان، اکومال کرج، ستاره باران تبریز، عمیق بجنورد و کانون ساری در استان‌ها خواهد بود. سالن‌های اکران «هنروتجربه» به مرور و در هفته‌های آتی افزایش پیدا می‌کند.

لازم به توضیح است که مستند «صحنه هایی از یک جدایی» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی وحید صداقت که از ۲۷ بهمن ماه روی پرده سینماهای «هنروتجربه» رفته بود، ادامه اکران خود را دنبال می‌کند.