هنروتجربه: نخستین آیین دیدار گروه هنروتجربه در سال ۹۹ و پس از بازگشایی سینماها به  فیلم «یلدا» به کارگردانی مسعود بخشی اختصاص داشت.

به گزارش روابط عمومی فیلم، آیین دیدار «یلدا» سومین ساخته بلند مسعود بخشی به تهیه کنندگی علی مصفا عصر پنجشنبه دوازدهم تیر ماه با حضور عوامل فیلم در خانه هنرمندان برگزار شد.

در این مراسم مسعود بخشی کارگردان، علی مصفا تهیه کننده، جمعی از بازیگران فیلم از جمله بابک کریمی، بهناز جعفری، صدف عسگری، فروغ قجابگلو و تعداد دیگری از عوامل فیلم حضور داشتند .هنرمندانی هم‌چون مجید برزگر،لیلی نقدپری،کاوه سجاد حسینی،کیارش اسدی‌زاده،سوسن پرور و… مهمان آیین دیدار «یلدا» بودند.

مسعود بخشی کارگردان «یلدا» پیش از اکران این فیلم در سخنانی کوتاه عنوان کرد:«این فیلم هم مانند دو فیلم قبلی من درباره بازنمایی خشونت است. این موضوعات نشانه یک بیماری بزرگتر است. این فیلم را به این دلیل مانند دو کار قبلی خود ساخته‌ام تا این سئوال و مسئله ایجاد شود که اگر نمی‌توانیم این بیماری را ریشه کن کنیم، پس آن را بشناسیم و درمان کنیم. امیدوارم فیلم را دوست داشته باشید و این سئوال ها برایتان ایجاد شود».

فیلم سینمایی «یلدا» از سوم تیرماه در گروه هنروتجربه روی پرده رفته است.