هنروتجربه: زمان برگزاری جشنواره فیلم پالم اسپرینگز تا فوریه ۲۰۲۱ به تعویق افتاد.

زمان برگزاری جشنواره فیلم پالم اسپرینگز که رویداد مهمی برای فیلم‌ها در رسیدن به نامزدی اسکار است، تغییر کرد. برگزارکنندگان سی‌ودومین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم پالم اسپرینگز اعلام کردند برگزاری این جشنواره تقریبا دو ماه به تعویق افتاده و از ۲۵ فوریه تا ۸ مارس ۲۰۲۱ (۷ تا ۱۸ اسفند ۱۳۹۹) برگزار می‌شود.

این جشنواره قرار بود از ۷ ژانویه (۱۸ دی) به روال هر سال کار خود را شروع کند اما برگزارکنندگان آن  برای اطمینان از سلامت و امنیت شرکت کنندگان زمان آن را تغییرداده‌اند.

بخش جوایز گلیتزی این جشنواره که رویدادی مهم برای فیلم‌ها برای حضور در جوایز اسکار است نیز از هفتم ژانویه به ۲۵ فوریه موکول شده است.این تصمیم به دلیل تعویق جوایز اسکار قابل پیش بینی بود. پیش از این تاریخ‌های برگزاری جوایز انجمن بازیگران، جوایز انتخاب منتقدان و دیگر رویداد‌های مربوط به هالیوود، به دلیل شیوع کووید ۱۹ دچار تغییر شده بودند.مراسم اهدای جوایز اسکار نیز به تعویق افتاده و ماه پیش اعلام شد نود و سومین دوره برگزاری این مراسم با دو ماه تاخیر ۲۵ آوریل (۵ اردیبهشت) برگزار می‌شود.

جشنواره بین‌المللی فیلم پام اسپرینگز همه ساله در ماه ژانویه، در شهر پالم اسپرینگز ایالت کالیفرنیا، در کشور آمریکا برگزار می‌شود. این جشنواره نخستین بار در سال ۱۹۸۹ آغاز به‌کار کرد و گرچه این جشنواره، بیشتر به معرفی فیلم‌های بلند و مستقل آمریکایی می‌پردازد، اما از بدو تأسیس خود، نگاه ویژه‌ای به سینمای بین‌المللی و فیلم‌های سایر کشورها نیز داشته است. جوایز پالم اسپرینگز که در ماه ژانویه برگزار شد جایزه اصلی خود را به فیلم «قد بلند» داد و جایزه مستند هم به «صحبت درباره درختان» رسید.

هالیوود ریپورتر