هنر و تجربه: فیلم سینمایی «هفت‌ونیم» به کارگردانی و نویسندگی نوید محمودی اکران آنلاین خود را از ۸ مرداد شروع می‌کند.
فیلم سینمایی «هفت‌ونیم» به کارگردانی و نویسندگی نوید محمودی و تهیه کنندگی جمشید محمودی که محصول مشترک ایران و افغانستان است از ۸ مردادماه به اکران آنلاین می‌پیوندد. این فیلم که حضور در جشنواره‎های مختلف را تجربه کرده است بدون پیوستن به اکران در سالن سینما مستقیم روانه فضای مجازی و پخش آنلاین می‌شود.
«هفت‌ونیم» ماجرای زندگی هفت دختر افغانی و ایرانی را در هفت اپیزود به صورت سکانس پلان روایت می‌کند و قصه دخترانی است که جمعه شب مراسم عروسی آن‌ها برگزار می‌شود اما هر کدام از آن‌ها به نوعی درگیر مساله‌ای هستند.
بازیگران «هفت و نیم» به ترتیب قصه‌ها عبارتند از: قصه شبانه: ندا جبرئیلی، شادی مختاری، آتیه جاوید. قصه نگار: هستی مهدوی، محمدرضا غفاری. قصه ناهید: آناهیتا افشار، علی رضا کمالی نژاد. قصه فرشته: فرشته حسینی، حسین مهری، رویا جاوید نیا، هانیه قاسمی. قصه نیلوفر: شیدا خلیق، علی رضا استادی. قصه شکر: متین حیدری نیا، روژان تقی زاده. قصه راحیل: افسانه کمالی، زهرا بهروز منش، مهسا همتی، محیا صدرزاده، آرمیتا فروزنده، فاطمه صادقی
سایر بازیگران این فیلم رضا احمدی، قاسم مربی، حامد اکبری، مصطفی اکبری، رضا اکبری و عرفان اکبری هستند.
«هفت و نیم» به کارگردانی و نویسندگی نوید محمودی و تهیه کنندگی جمشید محمودی در بهار و تابستان سال گذشته در سکوت خبری ساخته شد.