هنروتجربه:  کارگاه کارگردانی مجید برزگر در چهاردهمین جشنواره ملی فیلم کوتاه رضوی در شهر گرگان برگزار می شود.

مجید برزگر نویسنده، تهیه‌کننده و کارگردان سینمای مستقل ایران ۲۳ و ۲۴ مرداد ۹۹ در کارگاه کارگردانی چهاردهمین جشنواره ملی فیلم کوتاه رضوی در شهر گرگان حضور می‌یابد.

به گزارش ستاد ارتباطات و اطلاع رسانی چهاردهمین جشنواره ملی فیلم کوتاه رضوی، اولین کارگاه این رویداد سینمایی با حضور مجید برزگر با موضوع بازنگری در عناصر فیلم کوتاه (با تاکید بر کارگردانی) ۲۳ و ۲۴ مرداد در شهر گرگان برگزار می‌شود.

این کارگاه که به منظور ارتقای سطح کیفی آثار فیلم‌سازان و نتیجه بخشی برگزاری جشنواره با مدیریت آموزشی سعید پوراسماعیلی برگزار می‌شود، طی دو روز در سالن نگاه تالار فخرالدین اسعد گرگانی با رعایت شرایط بهداشتی و اعمال محدودیت‌هایی برای پیشگیری از انتقال کرونا در جریان خواهد بود. همچنین مسئولیت برگزاری این کارگاه‌ها را انجمن سینمای جوانان گرگان با مدیریت مهدی صاحبدل برعهده دارد.

هنرجویان و علاقه مندان استان های گلستان، مازندران و خراسان شمالی که مایل به حضور در این کارگاه هستند، می توانند با شماره ۰۹۱۱۸۶۷۵۱۵۶ تماس بگیرند.

چهاردهمین جشنواره ملی فیلم کوتاه رضوی به دبیری سعید نجاتی با محوریت موضوع سیره علمی و عملی امام رضا علیه‌السلام به همت و مشارکت سازمان سینمایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، بنیاد بین‌المللی امام رضا علیه السلام و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گلستان اسفند ماه امسال در شهر گرگان برگزار خواهد شد.

فراخوان این رویداد سینمایی در سایت www.golestan.shamstoos.ir  قرار دارد و شناسه این جشنواره در اینستاگرام  @razavishortfilmfestival است.