هنر و تجربه: همزمان با نمایش فیلم نجیبه به کارگردانی مصطفی گندمکار در جشنواره شانگهای، پوستر این فیلم رونمایی و منتشر شد.

به گزارش روابط عمومی پروژه، فیلم سینمایی «نجیبه» به نویسندگی، کارگردانی و تهیه کنندگی مصطفی گندمکار در اولین نمایش جهانی خود در بیست و سومین دوره جشنواره  فیلم شانگهای چین به نمایش در می‌آید.

فیلم سینمایی «نجیبه» اولین فیلم سینمایی مصطفی گندمکار یکی از چهارده فیلم بخش رقابتی استعدادهای جدید آسیایی در تاریخ ۳۰ جولای یعنی نهم مرداد ماه و ۲ اگوست ۱۲مرداد در سالن مرکز فیلم‌های هنری شانگهای و سالن یو اِی استودیو سیتی به نمایش عمومی در می آید

بیست و سومین جشنواره فیلم شانگهای از ۴ تا ١٢ مرداد، ٢۵ جولاى تا ٢ آگوست، تحت تدابیر شدید و‌ پروتکل‌های بهداشتی به صورت ترکیبی از رویدادهای حضوری و مجازى و نیز سینماى فضاى باز برگزار می‌شود.

امسال جشنواره فیلم شانگهای به علت مشکلات ناشى از شیوع ویروس کرونا هیچ مهمان خارجى نخواهد داشت و حتی داورى و مراسم اعطاى جایزه در دو بخش رقابتى استعدادهای جدید آسیایی و جام طلایی نیز برگزار نمی‌‌شود.

منظر لشگری، شهره سلطانی، مهدی امیری خراسانی، سید غفار وهابی، مرضیه زهری، حسین حسامی و پیام احمدی‌نیا بازیگران فیلم سینمایی نجیبه هستند.

پخش بین المللی و جشنواره‌ای این فیلم برعهده مجید محمددوست است.