هنروتجربه: جردن پیلِ کارگردان و ایسا رِی بازیگر، نویسنده و تهیه‌کننده در فیلم جدیدی از «یونیورسال پیکچرز» با عنوان «گودال» / Sinkhole همکاری می‌کنند.

این پروژه سینمایی که به مسائلی در خصوص هویت زن آمریکایی می‌پردازند، بیش از ده استودیو را مشتری کرده بود و در نهایت با قراردادی هفت رقمی به یونیورسال رسید. این استودیو حقوق اقتباس از داستان کوتاه لِینا کرو را خریده که درباره خانواده‌ای تازه شکل‌گرفته است که به خانه رویایی‌اش نقل مکان می‌کند با وجود این‌که گودالی در حیاط پشتی ایجاد شده است. به نظر می‌رسد خود ایسا ری گزینه‌ای برای ایفای یکی از نقش‌های اصلی هم باشد ولی هنوز جزییات ترکیب بازیگران و تاریخ اکران و عرضه احتمالی اعلام نشده است.

به گزارش «ددلاین» این فیلم با این‌که شرایط انسانی و نژادی شخصیت‌هایش را بررسی می‌کند، اما در زیرژانر فیلم علمی‌خیالی روان‌شناختی و ژانر وحشت هم سیر می‌کند. قلمروهایی که جردن پیل، کارگردان فیلم‌های تحسین‌شده «دور شو» / Get Out و «ما» / Us به‌هیچ‌وجه با آن‌ها غریبه نیست. البته پیل و ری به عنوان تهیه‌کننده هم در ساخت این فیلم نقش خواهند داشت. در واقع یونیورسال که پخش‌کننده دو فیلم قبلی پیل بود، قراردادی پنج‌ساله با کمپانی او با نام «مانکی‌پا پروداکشنس» بسته است و «گودال» هم در جریان همین قرارداد همکاری ساخته می‌شود.

«یونیورسال پیکچرز» دو فیلم قبلی ایسا ری در مقام بازیگر را هم پخش کرده بود: «عکس» / The Photograph و «کوچک» / Little.

  • ایندی‌وایر