هنر و تجربه: محسن روزبهانی موضوع فیلم «بچه ای با جوراب قرمز» را که در هنر و تجربه درحال اکران است و درمورد مهاجرت حرف می زند، از جمله مسائلی می داند که همیشه وجود داشته و توجهی به آن نمی شود.

محسن روزبهانی متخصص جلوه‌های ویژه میدانی سینما و رییس انجمن جلوه‌های ویژه میدانی درباره فیلم «بچه‌ای با جوراب قرمز» ساخته خداداد جلالی به ایلنا گفت: «فیلم «بچه‌ای با جوراب قرمز» از مشکلات مهاجرت می‌گوید که همیشه وجود داشته ولی کسی به آن توجهی نمی‌کند. این فیلم تأثیرگذاری زیادی دارد و مخاطب از همان ابتدا با آن ارتباط برقرار می‌کند».

و در ادامه بیان کرد: «همکاری با خداداد جلالی در فیلم «بچه‌ای با جوراب قرمز» بسیار لذت بخش بود و یکی از کارهایی بود که بدون مشکل و دردسر آن را تمام کردیم. همچنین به دلیل نگاه مثبت این کارگردان بود که همه عوامل توانستند به راحتی در کنار هم فعالیت کنند».

او افزود: «خوشبختانه در این فیلم عوامل مانند یک خانواده در کنار هم بودند و به همین دلیل است که مخاطب با این فیلم ارتباط برقرار می‌کند. خداداد جلالی چون با نگاه دقیق کارگردانی می‌کند اصلا احساس نمی‌کردیم که ساعت‌ها مشغول کار و فعالیت هستیم. یکی از ویژگی‌های مثبت این کارگردان همین موضوع است».

این متخصص جلوه‌های ویژه میدانی سینما در پایان گفت: «فیلم «بچه‌ای با جوراب قرمز» هوشمندانه به مشکلات و معضلات مهاجرت می‌پردازد و امیدوارم روزی برسد که این مشکلات ریشه کن شود و تمامی دنیا در صلح و آرامش باشند».