هنروتجربه:آیین دیدار بسته «بازگشت کوتاه»  ۱۶ مرداد در موزه سینما برگزار و در بخشی از آن به اهمیت تبلیغ فیلم کوتاه اشاره شد.
آیین دیدار بسته فیلم‌های کوتاه «بازگشت کوتاه» امشب پنجشنبه ۱۶ مردادماه با مراسم امضای پوستر از سوی عوامل فیلم‌ها و شخصیت‌هایی هم‌‌چون مهران عباسی‌انارکی مدیرعامل موزه سینما، جعفر صانعی‌مقدم مدیرعامل گروه سینمایی هنروتجربه، بهمن ارک، فرزانه آیافت، یاسمن نصیری، محمد علی سرجه‌پیما(مدیریت انجمن سینمای جوانان دفتر کاشان)، سعید نجاتی و…آغاز شد و در ادامه آسمان طوسی کارگردان فیلم کوتاه «گاو آمریکایی» ضمن خوشآمد گویی به حضار، گفت:« برای ما بسیار ارزشمند و دلگرم کننده است که در این شرایط خاص برای دیدن بسته فیلم‌ها کوتاه «بازگشت کوتاه» تشریف آوردید و امیدواریم تا پایان اکران آن عده زیادی به سینما بیایند و هرچه بیشتر با فیلم کوتاه انس بگیریم. وظیفه همه ماست که در این موقعیت چراغ سینماها را روشن نگه داریم و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی فیلم ببینیم».
نوید صولتی هم در ادامه ضمن تشکر از مدیران هنروتجربه اظهار داشت: « فیلم کوتاه در ایران مظلوم است و از تمام کسانی که تشریف آورده‌اند خواهش می‌کنیم برای آن تبلیغ کنید».
مهدی برزکی کارگردان «عزیز» هم در سخنانی کوتاه اشاره داشت: «ممنونم از جعفر صانعی‌مقدم که امکان اکران این فیلم‌ها را مهیا کردند و هم‌چنین از حمایت محمد علی سرجه‌پیما مدیریت انجمن سینمای جوانان دفتر کاشان که امشب به دیدن بسته کوتاه «بازگشت کوتاه» آمدند. امیدواریم «بازگشت کوتاه به فیلم کوتاه کمک کند و اگر فیلم‌ها را دوست داشتید برای آن تبلیغ کنید».
در ادامه برای جلوگیری از اتلاف وقت مهین صدری کارگردان «اکو»، سحر ستوده کارگردان «هدیه» و مهیار ماندگار کارگردان «آسمان آبی، زمین پاک» هم در صحبت‌هایی مختصر آرزوی ساعات خوبی را برای تماشاگران داشتند.