هنروتجربه: خداداد جلالی درباره آخرین وضعیت اکران فیلم «بچه‎‌ای با جوراب قرمز»، ساخت اثر سینمایی جدیدش و شرایط امروز اکران توضیح داد.

خداداد جلالی کارگردان «بچه‌ای با جوراب قرمز» درباره وضعیت اکران این فیلم و استقبال مخاطبان به باشگاه خبرنگاران جوان، گفت: «به علت شیوع ویروس کرونا که دامنگیر همه جامعه و سینما شده، قطعا نه فیلم ما بلکه هیچ فیلمی با موفقیت روبرو نمی‌شود، اما من همیشه تلاش کردم اعتراضی نداشته باشم. امیدوارم مردم اگر فیلم من را دیدند، آن را دوست داشته باشند».

او افزود: «سال‌های پیش تصمیم داشتم سه‌گانه‌ای عاشقانه همراه با نگاهی به حوزه کوانتوم و جامعه شناسی عشق بسازم که اولین آن «بچه‌ای با جوراب قرمز» بود. قسمت دوم «زنی با ارابه چوبی» است و فیلم جدیدم را که سومین قسمت خواهد بود، «دختری به نام ارغوان» نامگذاری کردم و در آینده‌ای نزدیک فیلمنامه آن را برای دریافت پروانه ساخت ارائه می‌دهیم».

جلالی در پایان با اشاره به اینکه فیلمش مناسب همه نسل‌هاست، عنوان کرد: «همه مخاطبان به خصوص قشر جوان با «بچه‌ای با جوراب قرمز» ارتباط برقرار کردند. البته این فیلم برای مخاطب خاصی ساخته نشده و مربوط به همه نسل‌هاست».