هنر و تجربه: مارتین اسکورسیزی به عنوان تهیه‌کننده اجرایی از  فیلم تجربی «تکه‌هایی از یک زن» حمایت می‌کند.

 مارتین اسکورسیزی مسئولیت تهیه‌کنندگی اجرایی فیلم «تکه‌های یک زن» به کارگردانی مورنل موندروتسو  را بر عهده گرفت. نخستین اکران  فیلم در بخش رقابتی جشنواره فیلم ونیز و نیز در بخش گالای تورنتو  خواهد بود.

در «تکه‌های یک زن»  ونسا کربای، شیا لباف و الن برنستاین بازی می‌کنند و اولین تجربه ساخت یک فیلم به زبان انگلیسی برای موندروتسو است. او با فیلم «خدای سفید» برنده جایزه نوعی نگاه جشنواره کن شده بود.فیلمنامه این فیلم توسط کاتا وبر بر مبنای تجربه شخصی کارگردان نوشته شده و ماجرا در مورد زوجی با بازی کربی و لباف است که  قصد دارند در خانه فرزندشان را به دنیا آورند اما بر اثر غفلت خدمتکارشان ماجرایی جنایی شکل می‌گیرد.

اسکورسیزی درباره این فیلم گفت:« خوب است که بتوانید فیلمی را تماشا کنید که شما را غافلگیر کند. این افتخاری است که کمک کنم تا این فیلم همان‌طور که شایسته‌اش است، مخاطبان بیشتری به دست آورد. «تکه‌های یک زن» از نظر من یک تجربه سینمایی عمیق و منحصر به فرد بود».او در ادامه افزود: «با تماشای فیلم حس می‌کنی در یک گرداب بحران خانواده‌ای افتاده‌ای و با همه افرادش به صورت اخلاقی درگیر شده‌ای و در حالی که به همه کشش داری اما نمی‌توانی قضاوت کنی».اسکورسیزی همچنین کارگردانی کورنل موندروتسو را هم تحسین برانگیز خواند: «او با دوربین به شکلی سیال کار  می‌کند که نمی‌توانی از آن رو بگردانی و غیرممکن است که موضوع برایت بی‌اهمیت شود».

موندروتسو نیز با تشکر از اسکورسیزی گفت:«وقتی او  پس از تماشای «تکه‌های یک زن»  تماس گرفت،لحظاتی زمان برایم  متوقف شد. این یک افتخار بزرگ است که کسی که این همه فیلم‌ساز تجربی دیده است بخواهد از کاری که ما کرده‌ایم حمایت کند».

کورنل موندروتسو کارگردان فیلم و تئاتر اهل مجارستان است. او سال ۱۹۹۸ به عنوان بازیگر جایزه آکادمی هنرهای درام و سینمای بوداپست را از آن خود کرد و سال ۲۰۰۳ همین جایزه را برای کارگردانی سینما و تلویزیون کسب کرد. موندروتسو با اولین فیلم بلندش «این را می‌خواهم و نه هیچ چیز دیگر» جایزه بهترین فیلم اول را از جشنواره هفتگی سینمای مجارستان به دست آورد.