هنروتجربه: بهزاد آزادی از ساخت فیلم کوتاه جدیدی به نام «کوسه‌ها» خبر داد

بهزاد آزادی درمورد تازه ترین فعالیت‌های سینمایی خود به سایت هنروتجربه گفت: «فیلم جدیدم به اسم «کوسه‌ها» یک فیلم کوتاه ۱۵ دقیقه‌ای است و به موضوع مهاجرت می‌پردازد و درمورد پسر نوجوانی است که برای اولین بار به ایران آمده و در یک رستوران مشغول به کار شده است».

او ادامه داد: «محمد حسینی به عنوان بازیگر افغان در این فیلم به ایفای نقش می‌پردازد. هم‌چنین علیرضا ثانی‌فر هم به عنوان کاراکتر سرگارسن در فیلم حضور دارد که به نظر من بازیگر بسیار خوبی است و در این سال‌ها خیلی هم خوب کار می‌کند. قصه فیلم به طور کلی پیرامون این دوکاراکتر می‌گذرد و فعلا در مرحله پست پروداکشن قرار داریم».

کارگردان فیلم «کشتارگاه» گفت:«هنوز یک پلان از کار باقی مانده که قصد دارم با موبایل آن پلان را فیلم‌برداری کنم البته منظورم این نیست تصویربرداری کل فیلم با موبایل انجام شده بلکه فقط همین یک پلان با توجه به موضوعیتی که دارد به نظرم باید با موبایل انجام شود».

در خلاصه داستان فیلم آمده است: «صمیم پسر نوجوان افغان که به تازگی به ایران آمده در یک تالار عروسی به‌صورت غیر قانونی کار می‌کند».

از دیگر عوامل فیلم کوتاه «کوسه‌ها» می‌توان به بهزاد آزادی (نویسنده و کارگردان)، محمد رسولی(مدیر فیلم‌برداری)،سامان شهامت(صدابردار)،رضا عربی(چهره پرداز)، علیرضا ثانی فر، محمد حسین(یازیگران)، امین حلالی(سرمایه گذار)،فرید ابراهیمی(تهیه کننده) اشاره کرد.

برچسب‌ها: