هنروتجربه:آیین دیدار فیلم سینمایی «بی‌گاه» به کارگردانی پویا اشتهاردی با حضور عوامل فیلم و همراهی تماشاگران و جمعی از هنرمندان و اهالی رسانه برگزار شد.

به گزارش سایت هنروتجربه، آیین دیدار فیلم سینمایی «بی‌گاه» به کارگردانی پویا اشتهاردی شامگاه چهار‌شنبه دوم مهرماه در موزه سینما برگزار شد. در ابتدای این مراسم پوستر فیلم از سوی عوامل فیلم و هنرمندانی چون داوود خیام، بهناز جعفری، نیلوفر شهپری، جعفر صانعی‌مقدم مدیرعامل موسسه هنروتجربه و.. امضا شد.

در ادامه این مراسم و پیش از نمایش فیلم، مهدی سلیمانی مدیر روابط عمومی فیلم «بی‌گاه» ضمن خوشامدگویی به حضار گفت: «قبل از نمایش فیلم لازم می‌دانم درباره این فیلم نکاتی را یادآور شوم و بلافاصله بعد از آن فیلم را ببینیم. همان‌طور که در خبرها آمده و اطلاع دارید، «بی‌گاه» در بسیاری از جشنواره‌های خارجی شرکت داشته و موفقیت‌های زیادی هم کسب کرده است که از مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به نامزدی بهترین فیلم جشنواره اولدنبورگ آلمان، نامزد بهترین فیلم‌برداری جشن فیلم‌برداران آسیا، بهترین فیلم جشنواره کانزاس سیتی و دالاس آمریکا و جایزه بهترین فیلم، بهترین کارگردانی، بهترین صدا و بهترین فیلم‌برداری از جشن سینمای مستقل ژاپن اشاره کرد».

سلیمانی در ادامه ضمن خیر مقدم به مهمانان این مراسم افزود: « این فیلم به زبان اردو، بلوچی و فارسی است و امیدوارم از تماشای آن لذات ببرید».

در ادامه سلیمانی از بازیگران و عوامل فیلم دعوت کرد بر روی صجنه رفته و عکسی به یادگار بگیرند و محمد سجادیان تهیه‌کننده فیلم «بی‌گاه» در سخنانی کوتاه عنوان کرد: «خیرمقدم می‌گویم خدمت تمامی شما و خوشحال هستیم که تشریف آوردید و امیدوارم از دیدن فیلم لذت ببرید. این فیلم با سختی‌های زیادی ساخته شده و امید داریم در این شرایط سخت همه‌گیری کرونا به فیلم کمک کنید و بعد از دیدن فیلم در صورت رضایت آن را به دیگران معرفی کنید و سفیر فیلم باشید. پذیرای هرگونه نقدی درباره فیلم هستیم و ما شنونده هستیم و از نظرات شما استفاده می‌کنیم. باید از گروه سینمایی هنروتجربه خاطر فرصت اکران فیلم که در اختیار فیلم‌سازان جوان قرار می‌دهد تشکر ویژه بکنم. امیدوارم در آینده فیلم‌های بهتری تولید کنیم و جایزه‌های بیشتری ببریم و شما را خوشحال کنیم».

پویا اشتهاردی کارگردان فیلم هم ضمن ابراز خرسندی از استقبال مخاطبان گفت:«بدون حضور این دوستان و عوامل فیلم، این فیلم ساخته نمی‌شد و از همه عوامل ممنونم. فرصتی که هنروتجربه در اختیار ما قرار داده فرصت مغتنم و عالی است و سپاسگذارم و امیدوارم فیلم مورد پسند شما قرار بگیرد».

در انتها ایوب افشار، بازیگر و مشاور فرهنگ و زبان «بی‌گاه» هم در صحبت‌هایی کوتاه بیان کرد: «به همه شما سلام می‌گویم و فقط می‌خواهم تشکر کنم از پویا اشتهاردی که به ما اعتماد کرد و یک فیلم خوب ساخته شد تمام بچه‌ها همدل بودند و نتیجه این همدلی را خواهید دید».

در پایان این مراسم فیلم سینمایی «بی‌گاه» برای حاضرین به نمایش درآمد.

برچسب‌ها: