هنروتجربه: حسین نمازی، آرمان فیاض، بهمن ارک و امید شمس در کارگاه‌های فیلم‌سازی چهاردهمین جشنواره فیلم کوتاه رضوی تجربه‌های خود را با هنرجویان به اشتراک می‌گذارند.

به گزارش سایت هنروتجربه، به نقل از ستاد ارتباطات و اطلاع رسانی چهاردهمین جشنواره ملی فیلم کوتاه رضوی، چهار کارگاه فیلم‌سازی این رویداد سینمایی طی هفته جاری و هفته آینده در شهر گرگان برگزار می‌شود.

بر اساس این خبر بهمن ارک در کارگاه «فیلم خودت را بساز» و امید شمس نیز در کارگاه «اصالت نگاه؛ از فیلم کوتاه تا بلند» ۱۰ و ۱۱ مهر با علاقه مندان به سینما گفت‌وگو می‌کنند. حسین نمازی نویسنده و کارگردان نیز با موضوع «مهندسی فیلم؛ از ایده تا فیلم‌نامه» ۱۲ مهر برای هنرجویان صحبت خواهد کرد.

هم‌چنین آرمان فیاض فیلم‌بردار و فیلم‌ساز در کارگاهی با عنوان «جهان خودت را بساز و برای آن چراغی بیافروز» به عنوان مدرس حضور پیدا می‌کند، این کارگاه ۱۳ مهر ماه برگزار می‌شود.

کارگاه های آموزشی چهاردهمین جشنواره ملی فیلم کوتاه رضوی با مدیریت سعید پوراسماعیلی و به همت انجمن سینمای جوانان ایران در سالن نگاه تالار فخر الدین اسعد گرگانی شهر گرگان با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و در نظر گرفتن ظرفیت محدود برگزار می‌شود.

چهاردهمین جشنواره ملی فیلم کوتاه رضوی با محوریت سیره علمی و عملی امام رضا علیه السلام به همت و مشارکت سازمان سینمایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، بنیاد بین المللی امام رضا علیه السلام و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گلستان اسفند ماه امسال در شهر گرگان برگزار خواهد شددبیری این رویداد را سعید نجاتی برعهده دارد و آخرین مهلت دریافت آثار آن نیز یکم آذر ۹۹ اعلام شده است.