هنروتجربه:آیین دیدار فیلم سینمایی «نُه/ THE NINE» به کارگردانی شاهین رشیدی در سینما آزادی با حضور عوامل فیلم و جمعی از سینماگران برگزار شد.

به گزارش سایت هنروتجربه، آیین دیدار فیلم سینمایی «نُه/ THE NINE» روز چهار‌شنبه نهم مهرماه در پردیس سینما آزادی برگزار شد. این فیلم به کارگردانی شاهین رشیدی و تهیه‌کنندگی شاهین باباپور و شاهین رشیدی است و درباره عکاس جوان و مرموزی است که سالانه هشت جوان را انتخاب کرده و به منطقه‌ای دورافتاده می‌برد تا آیین سالانه‌اش را به جا بیاورد. شخصیت‌های قصه اما از سرنوشت هولناکی که انتظارشان را می‌کشد، بی‌خبر هستند. در ابتدای این مراسم پوستر فیلم از سوی عوامل فیلم و سینماگرانی چون جلیل فرجاد، آرش نوذری، فرهاد بشارتی، رویا شریف، دکتر ثریا شارقی معاون امور زنان و خانواده استانداری تهران، دکتر سنجابی، مجید رجبی معمار مدیر عامل خانه هنرمندان، جعفر صانعی‌مقدم مدیرعامل موسسه هنروتجربه…امضا شد.

در ادامه این مراسم و پیش از نمایش فیلم، شاهین باباپور تهیه‌کننده «نُه/ THE NINE» ضمن خوشامدگویی به حاضرین گفت: «این فیلم در ژانر وحشت و به کارگردانی شاهین رشیدی ساخته شده و هم‌اکنون در بیست جشنواره جهانی در بخش فینال قرار گرفته است. طبیعی است که برخی با ژانر وحشت ارتباط برقرار می‌کنند و علاقه دارند و برای بعضی مخاطبان ژانر دلخواهی نیست. در نظر داشته باشید که این فیلم حاصل زحمات بسیاری است و جمعی از دانشجویان رشته کارگردانی و بازیگری با عشق و علاقه ساخته‌اند و امیدوارم از تماشای آن لذت ببرید».

در ادامه شاهین رشیدی کارگردان فیلم در صحبت‌های کوتاهی عنوان کرد: «امیدوارم فیلم را ببینید و رضایت خاطر شما را به همراه داشته باشد. من در کنار دوستانم فیلمی مستقل و حتی می‌توان گفت دانشجویی ساخته‌ایم و امید داریم به تبلیغات فیلم کمک کنید و در ادامه این مسیر یاری‌رسان ما باشید. منت گذاشتید و در این شرایط تشریف آوردید، از همه شما ممنون هستم»

در پایان این مراسم فیلم سینمایی «نُه/ THE NINE» در سالن شهر هنر پردیس سینمایی آزادی برای حاضرین به نمایش درآمد..

برچسب‌ها: