هنروتجربه: حمیدرضا رفایی که فیلم «اجباری» را در هنروتجربه اکران کرده است، از ادامه نگارش فیلم‌نامه «هفت خط» خبر داد.

حمیدرضا رفایی کارگردان سینما، درباره جدیدترین فعالیت سینمایی خود به باشگاه خبرنگاران جوان گفت: «این روز‌ها مشغول نوشتن فیلم‌نامه «هفت خط» و در تکاپوی ساخت یک فیلم سینمایی هستم. همچنین فیلم «سفر صفرعلی» را آماده پخش از تلویزیون دارم».

او با تأکید بر لزوم بهره مندی از هنر در روز‌های کرونایی، اظهار کرد: «در این روز‌های کرونایی و عصری که آبستن حوادث مختلف و نابسامانی‌های اقتصادی و فرهنگی مختلف است و همه از لحاظ روحی مخدوش هستیم، می‌توانیم با خواندن کتاب و تماشای فیلم و تئاتر دیدن این روح خسته را التیام دهیم. وظیفه فرهنگی خودم می‌دانم از تمام دوستان تئاتری که شبانه روز در تکاپو و تلاش هستند تا چراغ تئاتر را روشن نگه دارند، تشکر کنم. همچنین از میکائیل شهرستانی عزیز خستگی ناپذیر که تمام وجودش را صرف آموزش و فهماندن معنای واقعی تئاتر به شاگردانش کرده است، ممنونم».

این کارگردان در پایان گفت: «از همه دوستان خوب و هنرمندم و مخاطبان تئاتر خواستارم به تماشای تئاتر «لبخند باشکوه آقای گیل» که تازه‌ترین اثر شهرستانی است، بنشینند تا شاید به نوعی بتوانیم قدردان زحمات بی دریغ این هنرمند برای سرپا نگاه داشتن تئاتر در این روز‌ها باشیم. نام اکبر رادی و میکائیل شهرستانی در کنار هم، هر هنرمند و هنردوستی را برای دیدن این نمایش ترغیب می‌کند».