هنروتجربه: فیلم‌برداری فیلم کوتاه صد ثانیه‌ای «عروسک» به گارگردانی افسانه محمدپور و تهیه‌کنندگی احمد اطراقچی به پایان رسید.

به گزارش هنر و تجربه به نقل از روابط عمومی این فیلم، فیلم‌برداری فیلم کوتاه «عروسک» به نویسندگی و کارگردانی افسانه‌ محمدپور و تهیه کنندگی احمد اطراقچی در تهران به پایان رسید. «عروسک» با موضوعی اجتماعی و در لوکیشن‌های خارجی فیلم‌برداری شده و در خلاصه داستان آن آمده است:«کی می‌دونه چی میشه؟».

فیلم کوتاه «عروسک» در صد ثانیه تولید و در حال حاضر در مرحله تدوین توسط امید خسروی قرار دارد. احمد اطراقچی کارگردان فیلم سینمایی «چهل و‌هفت» اینبار در مقام تهیه‌کننده در این فیلم‌کوتاه حضور دارد. افسانه محمدپور نویسنده و کارگردان این فیلم نیز پیش از این سال‌ها به عنوان بازیگر و دستیار کارگردان فعالیت کرده است.

عوامل فیلم کوتاه «عروسک» عبارتند از تهیه‍کننده: احمد اطراقچی، نویسنده و کارگردان: افسانه محمدپور، بازیگران: افسانه محمدپور، عابدین عابدینی، میراث مددی، محمد مهدی رحیمی، مهدیس جلالی و سارا شمس، فیلم‍‌بردار: مهداد هوشیاری، صدابردار: امیر شاهوردی، مدیر تولید: فرشید فتحی، تدوینگر: امید خسروی، گریم: بهار رضایی، طراح صحنه و‌ لباس: جلال کاشانی و دستیار فیلم‌بردار: عباس هوشیاری.