هنروتجربه: فیلم کوتاه «راس ساعت ۰۰:۰۰» به کارگردانی امیر توکلی به مرحله تدوین رسید.

به گزارش سایت هنروتجربه، امیر توکلی که پیش از این فیلم سینمایی «آن دیگری» را ساخته بود، به تازگی تصویربرداری فیلم کوتاه «راس ساعت صفر» را به پایان رسانده است.

این فیلم در حال حاضر توسط امیررضا پورعباس در حال تدوین است و  در خلاصه داستان آن آمده است:«درست از همون جایی که فکر کردی بردی، حکم باختتو امضا کردی».

فیلم سینمایی «آن دیگری» که پیش از این توسط این کارگردان ساخته شده بود، برای حضور در جشنواره‌های بین‌المللی آماده شده است.

او تاکنون جوایز بین‌المللی از جمله جایزه بهترین کارگردانی از فستیوال زوم لهستان، جایزه بهترین کارگردانی از فستیوال اکشن اف آمریکا و جایزه بهترین فیلم از فستیوال شیرینگ آلمان را دریافت کرده است.

کسری ذوالفقاری، کیمیا خلج و اشکان دلاوری بازیگران اصلی «راس ساعت صفر» هستند.

از دیگر عوامل این فیلم می‌توان به نویسنده و کارگردان: امیر توکلی، تهیه‌کننده: علی کرمی، مدیر تولید: جواد راهزانی، تدوین: امیر رضا پور عباس، منشی صحنه: پریسا تاج، عکاس: سمیه فتوحی، گروه کارگردانی: عرفان ساجدی، مسعود ترابی، سجاد نوبهاری، مدیر تصویربرداری: مهدی افشار، مدیر صدابرداری: سامان واشقانی فراهانی، طراح گریم: مرسده میلانی، خواننده: امید شعبانی، فیلم‌بردار پشت صحنه: حمیدرضا بازاری، مدیر تدارکات: پژمان ذوالقدری و تدارکات: حمید پاپی اشاره کرد.