هنر و تجربه: فیلم «بی‌صدا حلزون» به کارگردانی بهرنگ دزفولی‌زاده که قبلا فیلم کوتاه «اسیتون» را در هنر و تجربه روی پرده بود، به جشنواره سائوپائولو راه یافت.

به گزارش سایت هنر و تجربه، فیلم «بی‌صدا حلزون» به کارگردانی بهرنگ دزفولی‌زاده و به تهیه‌کنندگی مرتضی شایسته که به معضلات و مشکلات ناشنوایان در ایران می‌پردازد، به بخش اصلی چهل و چهارمین جشنواره بین‌المللی فیلم «سائوپائولو» که از ۲۲ اکتبر تا ۴ نوامر ( ۱ تا ۱۴ آبان‌ماه ) به صورت تقریبا آنلاین در کشور برزیل برگزار خواهد شد، راه یافت.

عباس کیارستمی، بهمن قبادی، تارانتینو دنیس هاپر از داوران و شرکت‌کنندگان دوره‌های قبل جشنواره هستند.در این دوره ۱۹۸ فیلم از ۷۱ کشور در بخش‌های مختلف شرکت خواهند داشت.جشنواره «سائوپائولو» که به نام «مُسترا» ( MOSTRA ) نیز شناخته می‌شود، از مهم‌ترین جشنواره‌های آمریکای جنوبی محسوب می‌شود.

هانیه توسلی، مهران احمدی، پدرام شریفی، علیرضا جلالی‌تبار. و محسن کیایی به همراه یک بازیگر کودک ناشنوا ترکیب بازیگران اصلی فیلم را تشکیل می‌دهند.

مدیر فیلمبرداری: محمد جهان‌پناه، تدوین: سپیده عبدالوهاب، طراح گریم: سودابه خسروی، مدیر تولید: مجتبی متولی، صدابردار: مهدی ابراهیم‌زاده، صداگذار: حسین ابوالصدق، جلوه‌های ویژه بصری: امین انتشاری، عکاس: مریم مجد، و سرمایه گذار: بیژن بافکار عوامل فیلم «بی‌صدا حلزون» هستند. پخش بین‌الملی این فیلم نیز برعهده هنر بدون مرز ( borderlessArt ) است.