هنروتجربه:سحر عصرآزاد روز جمعه ۲ آبان ماه با فرزاد خوشدست کارگردان فیلم مستند داستانی «خط باریک قرمز» به صورت آنلاین به گفت‌وگو و نقدوبررسی این فیلم می‌پردازد.

به گزارش سایت هنروتجربه، سحر عصرآزاد منتقد سینما ساعت ۱۹ روز جمعه ۲ آبان ماه با فرزاد خوشدست نویسنده و کارگردان فیلم مستند داستانی «خط باریک قرمز» به صورت آنلاین درباره این فیلم که مدتی است در سینماهای هنروتجربه به اکران در آمده است، گفت وگو می‌کند.

این گفت‌و‌گو از صفحه اینستاگرام هنروتجربه به آدرس honarotajrobe@ و صفحه اینستاگرام فرزاد خوشدست به آدرس farzadkhoshdast@ قابل بازدید است.

در «خط باریک قرمز» توماج دانش بهزادی در کنار فرهاد اصلانی، هنگامه قاضیانی، امیر دژاکام، افشین هاشمی، آرش آبسالان، یاسر خاسب و  نوجوانان کانون اصلاح و تربیت حضور دارند.

این مستند داستانی در آخرین دوره جشنواره جهانی فیلم فجر برنده جایزه نت‌پک (شبکه توسعه سینمای آسیا اقیانوسیه) شد و نماینده سینمای مستند ایران در آخرین دوره جوایز آسیا پاسیفیک بود .همچنین برنده چهار جایزه در سینماحقیقت (از جمله جایزه هنروتجربه)، فیلم منتخب جشنواره پوسان و… نیز است.

«خط باریک قرمز» داستان یک گروه مجرم نوجوان در کانون اصلاح و تربیت است که با کمک چند مربی بازیگری تصمیم می‌گیرند یک نمایش را روی صحنه ببرند و ناگفته‌های زندگی خود را از این طریق بیان کنند تا اگر این نمایش موفق بود به این بهانه و برای اجرا در جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر از زندان خارج شوند، اما تعدادی از آن‌ها برای روز اجرا، نقشه فرار می‌کشند…