هنر و تجربه: شاید جدیدترین فیلم از مجموعه جیمز باند به صورت اینترنتی عرضه شود.

به گزارش سایت هنروتجربه، فیلم سینمایی «زمانی برای مردن نیست» به عنوان جدیدترین مجموعه جیمزباند  ممکن است به جای اکران در ماه آوریل توسط شرکت‌های نتفلیکس، اپل و… خریداری و به صورت اینترنتی عرضه شود.

دنیل کریگ در این فیلم برای آخرین بار در نقش جیمزباند بازی کرده است.تعویق زمان اکران «زمانی برای مردن نیست» منجر به ضرر ۳۰ تا ۵۰ میلیون دلاری استودیو سازنده این فیلم شده است.این درحالی است که فیلم‌های «سگ تازی»، «بدون پشیمانی» و «سفر به آمریکا ۲» برای استودیوهای پارامونت و سونی سودمیلیون دلاری به همراه داشته است و سینماها هم در این بین تلاش می‌کنند حیات خودشان را حفظ کنند.کمپانی گلدوین مایر (MGM)  تلاش می‌کند با فروش جدیدترین جیمزباند جلوی ضررهای بیشتر را بگیرد.

البته سخنگوی این استودیو گفته است که درباره شایعات نظری ندارد و فیلم برای فروش نیست و قرار است تا آوریل ۲۰۲۱ به اکران درآید .اما اخباری از این استودیو بیرون آمده است که می گوید گلدوین مایر برای فروش جیمزباند جدید به سرویس‌های استریمینگ با رقم ۶۰۰ میلیون دلار موافقت خواهد کرد. به نظر می‌رسد چنین رقمی برای هر دو سرویس استریمینگ بالا باشد.

 حق پخش فیلم «زمانی برای مردن نیست» در اختیار یونیورسال است.در پی شیوع کرونا «زمانی برای مردن نیست» از نخستین فیلم‌هایی بود که در آستانه اکران، نمایشش به تعویق افتاد.

ورایتی